شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰
کد خبر: ۲۰۳۸۹۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
سه منطقه محروم در لرستان بعنوان هدف جهت تحقق طرح الگوی جامع آبادانی و پیشرفت توسط بنیاد علوی انتخاب شدند.به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز لرستان؛ مدیرعامل بنیاد علوی در جلسه هماهنگی و ارائه گزارش طرح‌ها و برنامه‌های بنیاد در سطح استان گفت: در سال جاری حجم کمک‌های بنیاد مستضعفان به استان لرستان بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است.
به گفته منصوری: از مبلغ فوق ۴۰ میلیارد تومان به موضوع کرونا اختصاص یافته که به دستگاه‌های مختلف مثل کمیته امداد، بهزیستی ،سازمان زندان‌ها و مجموعه‌های حمایتی اختصاص یافته است.
وی افزود: مبلغ ۱۲ میلیارد تومان به گروه‌های مردمی، مساجد، مجموعه‌های جهادی و تشکل‌هایی که در حوزه کرونا فعال بوده‌اند اختصاص یافته است.
مدیرعامل بنیاد علوی گفت: با توافق استاندار چند منطقه از استان به عنوان مناطق محروم و مورد هدف جهت تحقق طرح الگوی جامع آبادانی و پیشرفت انتخاب شدند که شامل مناطق زز و ماهرو و زلقی در شهرستان الیگودرز و کوهدشت شمالی در شهرستان کوهدشت مورد توجه بنیاد علوی قرار گرفته‌اند.
منصوری اظهار داشت: بر اساس تصمیمات قبلی با هماهنگی استاندار و رئیس‌سازمان برنامه و بودجه و مدیران اجرایی تصمیم گرفته شد ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان الیگودرز در دو بخش ذکر شده و اعتبار ۲۰ میلیارد تومان برای کوهدشت شمالی جهت اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و اقتصادی اختصاص یابد.
وی اعتبار تسهیلات قرض الحسنه برای کارآفرینی اجتماعی در مناطق هدف را ۵۰ میلیارد تومان عنوان کرد.
مدیرعامل بنیاد علوی در پایان ابراز امیدواری کرد با حمایت مردم خوب لرستان و مسئولین استان بتوانیم قدم‌های مناسبی را برای رفع محرومیت در این استان برداریم.


نام:
ایمیل:
* نظر: