يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
کد خبر: ۱۹۸۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱


ایرانخوار
 آسید: «درآمد رضاخان از یک و نیم میلیون هکتار اراضی کشاورزی و جنگلی، مراتع، باغات و شکارگاه‌ها در سراسر ایران (۱۰ درصد کل اراضی کشاورزی ایران) به سالانه ۷۰۰ میلیون تومان می‌رسید. این درآمد برای رضا پالانی‌ست که پیش از قدرت گرفتن با کمک انگلیس‌ها، آهی در بساط نداشت!»
کارنامه ترامپ
 حسن عابدینی با انتشار این تصویر نوشت: «مردم روزانه در اعتراض به بی‌عدالتی به خیابانها می‌آیند. قربانیان کرونا به۲۰۰هزار نفر رسید. بدهی ملی از ۲۶/۷ تریلیون دلار گذشت. یک میلیون هکتار جنگل دچار حریق شد و ناو و کارخانه در آتش سوخت. دروغ‌هایش از ۲۰هزار تا فراتر رفت. ترامپ موتور محرکه افول آمریکا.»
متشکریم
 فرید ابراهیمی: «روحانی: علت اعتماد مردم این است که در این شرایط آب و برقشان قطع نمی‌شود. حاجی! آب و برق که هِچ، همینکه با وجود این شرایط نفس میکشیم و نمردیم، موجب تعجب خودمون و تشکر و تقدیر فراوان از شماست. جنابعالی کماکان ادامه بده!»
تصویری برای همه فصول
 معصومه نصیری با انتشار این تصویر نوشت: «تصویری را که خودشان سال ۹۳ با عنوان «گزارشی از قتل یک شهروند بلوچ با وجود آثار ضرب و شتم» منتشر کرده بودند، امروز با عنوان تصویر نوید افکاری بازنشر می‌دهند و احتمالا بازهم شاهد بازنشر این تصویر برای القای دروغ و تحریف و جعل خواهیم بود. تصاویر را راستی آزمایی کنید. شایعه سازان روی زودباوری مخاطبان حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند. زودباوری هم پاشنه آشیل مخاطب در فضای بی‌دروپیکر مجازی است.نام:
ایمیل:
* نظر: