يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
کد خبر: ۱۹۷۷۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳
جمعی از مردم عراق در قالب کاروانی از موکب‌های با در دست داشتن تصاویری از شهدای مقاومت به ویژه شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، اقدامات تروریستی آمریکا در عراق را محکوم کرده و خواستار خروج نظامیان آمریکایی از کشورشان شدند.

جمعی از مردم عراق در قالب کاروانی از موکب‌های حسینی با سر دادن شعارهای «یا حیدر»، «لبیک یا حسین» به سمت حرم سیدالشهدا (ع) حرکت کردند.
این گروه با در دست داشتن تصاویری از شهدای مقاومت به ویژه شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، اقدامات تروریستی آمریکا در عراق را محکوم کرده و خواستار خروج نظامیان آمریکایی از کشورشان شدند.
تجمع حامیان حشدالشعبی در حالی در کربلا صورت گرفت که افراد با شعارهایی همچون «هیهات منا الذله» و «الله الله اکبر، آمریکا شیطان اکبر» وارد حرم امام حسین (ع) شدند و برای نابودی دشمنان اسلام دعا کردند و پس از آن به سوی حرم سقای دشت کربلا مشرف شدند.
به گزارش فارس، تیپ ۲۶ سازمان الحشدالشعبی عراق از طرح زودهنگام خود به منظور تدارک مراسم اربعین حسینی (ع) با استفاده از پهپاد و فراخوان برای آماده‌باش ۵ هزار نیروی ذخیره برای تامین امنیت ورودی‌های شمالی، شرقی و جنوبی شهر کربلای مقدس خبر داده است.این اقدام در اولین سال نبود شهید سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس صورت می‌گیرد.


نام:
ایمیل:
* نظر: