يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
کد خبر: ۱۶۹۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
وزیر ورزش و جوانان در تماس با اعضای تیم ملی بسکتبال ایران، صعود این تیم به بازیهای المپیک را تبریک گفت.مسعود سلطانی فر روز یکشنبه در تماس با رامین طباطبایی رئیس‌فدراسیون ، مهران شاهین طبع سرمربی ، حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی بازیکنان تیم ملی بسکتبال، صعود تیم ملی ایران به المپیک توکیو را تبریک گفت.
مسعود سلطانی فر به صمد نیکخواه و حامد حدادی گفت: صعود مقتدرانه شما به المپیک، نشان توانمندی و بزرگی بازیکنان و این رشته در ایران دارد و خوشحالم که جوانان پر افتخار ایران را در المپیک می‌بینم.
وزیر ورزش و جوانان به مهران شاهین طبع سرمربی تیم ایران هم گفت: وزارت ورزش و جوانان همچون گذشته از تیم بسکتبال حمایت می‌کند و برای حضوری موفق در المپیک از فدراسیون و تیم ملی ایران حمایت می‌کند و خوشحالم که کادر فنی تمام ایرانی توانستند این موفقیت بزرگ را بدست بیاورند.
مسعود سلطانی فر در گفت‌و‌گو با رامین طباطبایی رئیس‌فدراسیون بسکتبال هم اظهار داشت: همانطور که گفته بودم بسکتبال ایران توان جهانی شدن را دارد و بعد از بازی خوب شما مقابل اسپانیا یقین پیدا کردم که توانایی صعود به المپیک را داریم.
وزیر ورزش و جوانان در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: بسکتبال جزو اولویت‌های مهم وزارتخانه در المپیک است و تمام نیازهای تدارکاتی این تیم برای حضور موفق در المپیک برآورده می‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: