جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۸
کد خبر: ۱۶۴۶۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
تهیه‌کننده سریال گاندو از تولید فصل دوم این سریال خبر داد و نویسنده فیلمنامه این اثر نیز تأکید کرد: داستان این سریال صد‌در‌صد واقعی است.

پیام دهکردی، بازیگر نقش مایکل در سریال گاندو در نشست خبری این سریال گفت: من نقش جیسون رضائیان را بازی نکردم من نقش تمام خائنان این سرزمین را بازی کردم که یا از ایران رفته‌اند یا هنوز در کشور هستند.
وی افزود: امثال گاندو باید زودتر ساخته می‌شد تا خواب دزدان و خائنان را آشفته کند. گاندو نشان داد می‌توان ظاهری موجه داشت اما خائن به ملت و کشور بود.
دهکردی ادامه داد:سریال «گاندو» فقط ۲۰ درصد از هیولاهای تغذیه شده از خارج از کشور را نشان داد. مردم تشنه صداقت و شفافیت هستند و گاندو این کار را با موفقیت انجام داد.
مجتبی امینی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «گاندو» نیز در نشست خبری این سریال با بیان اینکه این سریال با تمام سختی‌ها و مشقت‌هایی که برای ما داشت سرانجام به سرمنزل مقصود رسید، گفت: ما گاهی ذهنمان درگیر بود که کار چگونه پخش خواهد شد و حالا خیال‌مان راحت است که کار تمام شده است و سربلند شدیم.
وی افزود: بخش‌های فصل دوم «گاندو» را طراحی کرده‌ایم. در همین ارتباط ما چندین سوژه را انتخاب کرده‌ایم که به آن بپردازیم چراکه این موضوع‌ها دغدغه مردم است و این سوژه‌ها اولویت سریال گاندو را مشخص خواهد کرد. ما فقط به آن دسته از دوستان می‌گوییم که عملکرد خود را درست کنند.
 تهیه‌کننده سریال «گاندو» درباره صحبت‌های روز گذشته سخنگوی وزارت امورخارجه درباره تکمیل نبودن اسناد امنیتی سریال «گاندو» گفت: هیچ نهادی نمی‌تواند ادعا کند که اطلاعاتش از سپاه درباره پرونده جیسون رضاییان کامل‌تر است.
امینی با بیان اینکه مزدی که از مردم گرفتیم شگفت‌آور است افزود: این موضوع نشان می‌دهد که اگر حرفی از دل برآید، لاجرم بردل نشیند.
وی همچنین گفت: این سریال براساس یک پرونده واقعی بود و همه اتفاقات از سوی سپاه پاسداران رقم خورده و اطلاعات محرمانه‌ای به ما نرسیده است و آن چیزی که قابل تصویر بوده را دراماتیزه کردیم.
آرش قادری، نویسنده فیلمنامه «گاندو» نیز در این نشست اظهار داشت: ما کارمان براساس یک پرونده واقعی بود، اما ما برای درام و قصه مجموعه نیاز به داستان داشتیم. در پرونده جیسون رضاییان همه اتفاقاتی که شاهد بودید مو به مو رقم خورده است. 


نام:
ایمیل:
* نظر: