يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۴
کد خبر: ۱۶۲۲۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
کارگردان فیلم سینمایی «ملک سلیمان» از ساخت نسخه سریالی این فیلم خبر داد. «شهریار بحرانی» به فارس گفت: بعد از تولید حجاب راه رستگاری تمرکزم را روی سریال «ملک سلیمان» گذاشتم و دوست دارم تا درباره بحث حجاب دوستان دیگرم ورود پیدا کنند و کارهای جدیدی بسازند.بحرانی درباره اهمیت ساخت سریال «مُلک سلیمان»، ‌گفت: در ابتدا که فیلم سینمایی‌اش را ساختیم، قرار بود تا نسخه‌های دیگر سینمایی‌اش هم ساخته شود اما به خاطر سختی کار و استفاده از جلوه‌های ویژه سه‌بعدی و استفاده از امکانات فراوان، مورد حمایت سینما قرار نگرفتیم. طبق هدایتی که مدیران کردند، به سمت تلویزیون رفته و در حال مذاکره هستیم تا ادامه داستان را در قالب سریال بسازیم. همچنین در ابتدای این سریال از نسخه سینمایی پخش شده نیز استفاده می‌کنیم.
وی با ‌اشاره به اینکه «مُلک سلیمان» جزو یکی از 10 فیلم پرفروش ایرانی است و ضمن بیان توضیحی درباره قصه اصلی این سریال، نیز بیان داشت: بحث اصلی این سریال مُلک و حکومت‌داری الهی و الگویی است. داستان این سریال از نظر زمانی کمی عقب‌تر از نسخه سینمایی است و از زمان طالوت و داوود نبی‌(ع) آغاز می‌شود که داوود نبی باید مسائل مربوط به حکومت را حل و فصل کند و این الگو در زمان حضرت سلیمان پیاده می‌شود و اینکه حاکم طوری رفتار کند تا مردم جامعه خود را به تعالی و رشد بالایی برسانند.
کارگردان سریال «مریم مقدس» ادامه داد: نتیجه کار داوود در زمان حضرت سلیمان بروز پیدا می‌کند و تا جایی پیش می‌رود که به برج آبگینه می‌رسد. همچنین باید این را یادآور شوم که سبک زندگی در سریال «مُلک سلیمان» راهکار نجات انسان امروزی از سبک زندگی یهودی آمریکایی است و در گام دوم انقلاب، پیام اصلی و نقطه عطف نجات فرهنگی ما در بازگشت به مُلک‌داری الهی است که در زمان سلیمان‌(ع) برپا شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: