جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
کد خبر: ۱۶۲۲۶۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲
ستاره مسلمان منچستر یونایتد درباره اسلام گفت:اسلام آن چیزی نیست که شما در رسانه‌ها می‌شنوید و اموری مثل تروریستی بودن به اسلام چسبانده می‌شود.پل پوگبا، ستاره مسلمان و فرانسوی منچستر یونایتد در مصاحبه با نشریه تایمز درباره اسلام و قرآن کریم صحبت‌های جالبی کرد. پوگبا ابتدا درباره اسلام این طور گفت: برای من اسلام همه چیز در این زندگی است. به دلیل مسلمان بودن از تمام چیز‌هایی که خدا به من عطا کرده لذت می‌برم. اسلام همه چیز است و این دین مرا در درک تمام امور کمک می‌کند. همچنین اسلام به من احساس صلح و صفای روحی می‌دهد. اسلام همه چیز در زندگی‌ام را تغییر داد من مسلمان به دنیا نیامدم با این‌که مادرم مسلمان بود. او مرا پرورش داد و بزرگم کرد و به او احترام زیادی قائل هستم.
وی افزود: اسلام آن چیزی نیست که شما در رسانه‌ها می‌شنوید و اموری مثل تروریستی بودن به اسلام چسبانده می‌شود. این چیز با اسلام کاملا متفاوت است. اسلام چیزی بسیار زیبا است. من اطمینان دارم هر کس اسلام را به خوبی بشناسد ارتباط خوبی با اسلام پیدا می‌کند.
ستاره فرانسوی درباره داستان مسلمان شدنش گفت: دوستانم مسلمان بودند و من با آنها بسیار صحبت می‌کردم. من در بسیاری از امور شک داشتم ولی یک بار با آنها نماز خواندم و احساس عجیبی وجودم را فرا گرفت. من از آن روز دیگر مسلمان شدم. ما باید هر روز 5 بار نماز بخوانیم و نماز رکن دوم اسلام است.


نام:
ایمیل:
* نظر: