شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۰
کد خبر: ۱۵۱۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۸
مرحله نخست اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی پس از حضور محمد بنا صبح امروز(پنج شنبه) با یک جلسه تمرین کشتی به پایان می رسد.

این اردو از روز 12 دی ماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است و فرنگی‌کاران در این چند روز تمرینات متنوعی تکنیکی، تاکتیکی، ایستگاهی و بدنسازی را زیر نظر محمد بنا سرمربی تیم ملی و همکارانش پشت سر گذاشته‌اند.
اردونشینان این مرحله از اردو خود را صبح فردا با یک جلسه تمرین کشتی به پایان می‌رسانند. طبق برنامه‌ریزی کادر فنی دومین مرحله اردوی فرنگی کاران از روز 24 دی ماه آغاز و تا زمان حضور در سی و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی جام تختی که روزهای 4 و 5 بهمن ماه برگزار می‌شود، ادامه می‌یابد.
تیم ملی تا زمان اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا در چین (3 تا 8 اردیبهشت ماه سال 98) چند مرحله اردو و حضور در دو تورنمنت بین‌المللی وهبی امره ترکیه (12 تا 14 بهمن ماه) و جایزه بزرگ مجارستان (4 و 5 اسفندماه)، بعنوان یکی از تورنمنت‌های رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی را در برنامه خود دارد.
رقابت‌های کشتی المپیک 2020 توکیو روزهای 12 تا 18 مردادماه سال 99 برگزار خواهد شد و فرنگی‌کاران تا زمان حضور در این رویداد مهم حدود 19 ماه زمان
دارند.نام:
ایمیل:
* نظر: