شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
کد خبر: ۱۴۶۴۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲
توقف آبی‌پوشان پایتخت مقابل ماشین‌سازی در دیداری سرد و کسل‌کننده
تیم فوتبال استقلال که در هفته‌های اخیر نتایج مورد رضایت هوادارانش را کسب نکرده است، در هفته یازدهم لیگ برتر برابر تیم انتهای جدولی ماشین سازی متوقف شد اما یک پله صعود کرد.سرویس ورزشی-

هفته یازدهم از هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۵ دیروز با دیدار تیم‌های ماشین سازی و استقلال در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز پیگیری شد که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.
وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال برای این دیدار از سید مهدی رحمتی(کاپیتان)، محمد دانشگر،آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، فرشاد محمدی‌مهر، فرشید باقری، علی کریمی(رضا آذری37)، طارق همام، اللهیار صیادمنش(میثم تیموری85)، مهدی قائدی(جابر انصاری 46) و مرتضی تبریزی در ترکیب تیمش استفاده کرد.
شروع این دیدار با حملات میزبان همراه بود و این تیم توسط رضا خالقی فر دو بار با شوت‌هایی محکم دروازه رحمتی را تهدید کرد اما ضربات او راه به دروازه استقلال پیدا نکرد. بعد از این حملات استقلال در دقیقه ۱۸ توسط مهدی قائدی صاحب یک موقعیت خوب درون محوطه جریمه شد که ضربه محکم او را دروازه بان ماشین‌سازی دفع کرد. در ادامه بازی افت کرد و استقلال نمایش قابل قبولی نداشت. ضمن اینکه علی کریمی در اواسط نیمه اول به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفت.
شاگردان شفر در دو دقیقه وقت اضافه نیمه اول چند کرنر روی دروازه ماشین سازی ارسال کردند اما نتوانستند خطری روی دروازه ایجاد کنند. در نیمه دوم شفر با به میدان فرستادن جابر انصاری جان تازه‌ای به تیمش داد و ثمره آن موقعیت‌های خوبی بود که نصیب استقلال شد. این تیم در دقیقه ۶۶ می‌توانست دروازه ماشین سازی را باز کند اما مدافعان حریف در چند مرحله مقابل توپ ایستادند. در دقایق پایانی شفر با بیرون کشیدن صیادمنش و به میدان فرستادن تیموری تلاش کرد نتیجه را تغییر دهد اما حملات کم رمق این تیم کارساز نبود و آبی‌های تهران به ششمین تساوی فصل خود دست پیدا کردند..
شفر: تساوی مقابل ماشین‌سازی بد نبود
وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال بعد از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی گفت:در نیمه اول فرصت خوبی داشتیم که بازی را یک بر صفر کنیم، پاس خوب قائدی برای صیادمنش بود ولی گل نشد، علی کریمی در این نیمه مصدوم شد و امیدوارم که بازوی او نشکسته باشد.وی افزود: تیمی که خوب ضد حمله می‌کرد ماشین‌سازی بود، وقتی اتفاقات بازی را کنار هم می‌گذارم می‌بینم که تساوی بدون گل هم نتیجه بدی هم نبود! با از دست دادن کریمی او را هم مثل منتظری که از لیدرهای ما است چند هفته‌ای در اختیار نداریم. شفر گفت: بازیکنان جوان باید در این شرایط قرار بگیرند تا تجربه به دست بیاورند. ما در این چند هفته نتایج خوبی نگرفتیم و امروز هم سعی کردیم بازی را ببریم اما من امیدوارم نتایج خوبی بگیریم و بهتر شویم.البته این بازی تمام شده و باید منتظر وضعیت کریمی باشیم. شاید خیلی‌ها در تهران متوجه منظور من نشوند ولی فوتبال یک بازی گروهی است و مثل فرمول ریاضی نیست که ما آن را به یکباره حل کنیم.ما باید روی‌اشتباهاتمان کار کنیم تا به شرایط مد نظرمان برسیم.نام:
ایمیل:
* نظر: