سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
کد خبر: ۱۴۶۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲
مراسم معارفه سرپرست جدید فدراسیون هندبال صبح دیروز برگزار شد.علیرضا رحیمی، رئیس ‌فدراسیون هندبال روز شنبه با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته‌‌ها از سمت خود کنار رفت. رمضانعلی دولو با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون هندبال معرفی شد و مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دیروز با حضور شروین اسبقیان، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌‌ها و باشگاه‌های وزارت ورزش در محل فدراسیون هندبال برگزار گردید.در این مراسم، علیرضا رحیمی رئیس‌سابق، رمضانعلی دولو سرپرست، محمدرضا رجبی دبیر، پرسنل فدراسیون و جمعی از مسئولین وزارت حضور داشتند.
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها در این مراسم با تقدیر از زحمات علیرضا رحیمی گفت: قانون جدید مصوب مجلس شرایطی ایجاد کرده تا تغییراتی در برخی فدراسیون‌ها داشته باشیم. در واقع این جلسه تودیع نیست، بلکه جلسه‌ای برای قدردانی از زحمات آقای رحیمی بوده البته این مراسم صرفا جهت معارفه سرپرست برگزار می‌شود و به زودی در اسرع وقت با حضور روسای فدراسیون‌های ورزشی از ایشان در وزارت ورزش و جوانان تقدیر خواهیم داشت.اسبقیان افزود: داورزنی معاون وزیر ورزش تاکید داشتند که از روسای بازنشسته در مجموعه فدراسیون‌ها خصوصا در هیئت‌رئیسه حتما استفاده شود. بالاخره ایشان جزو سرمایه‌های ورزش هستند و باید از تجربیاتشان بهره برد.
در ادامه علیرضا رحیمی ضمن خوشامدگویی به حاضرین و تبریک به دولو گفت: آقای دولو از مدیران کارآمد می‌باشد و وزارت ورزش یکی از بهترین گزینه را برای فدراسیون هندبال انتخاب کرد و من هر کمکی از دستم برآید، دریغ نخواهم کرد. در پایان این مراسم، حکم سرپرستی رمضانعلی دولو پس از قرائت برای حاضرین در جلسه، توسط اسبقیان و رحیمی به ایشان اهدا گردید.


نام:
ایمیل:
* نظر: