سه‌شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
کد خبر: ۱۳۹۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۶
جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از توقیف دو دستگاه کانتینر حاوی 20 تن کاغذ احتکار شده به ارزش 10 میلیارد ریال در بندرعباس خبر داد.
سرویس شهرستان‌ها:

سرهنگ «عباسعلی بهدانی فرد» گفت: در پی رصد اطلاعاتي و گزارش‌هاي مردمي رانندگان شبکه حمل و نقل باري و تعدادي از چاپخانه‌هاي سطح شهر بندرعباس مبني بر احتکار انواع کاغذ مورد نياز در صنعت چاپ و نشر با توجه به ترخيص اين کالا در طي هفته‌هاي اخير و دپوي آن در انباري در بندر عباس. مکان مورد نظر توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومي استان شناسايي و با هماهنگي قضایي ماموران پليس با همکاری اداره سازمان صنعت و معدن و سازمان تعزيرات حکومتي به محل مورد نظر اعزام شدند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: در بازديد اوليه تعداد دو دستگاه کانتينر شامل 77 پالت کاغذ چاپ و تحرير به وزن 20 تن به ارزش 10 ميليارد ريال کشف شد.جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: حسب دستور مقام قضایي جهت جلوگيري از انتقال کالاها به محل ديگر، کانتينرهاي موجود در انبار شرکت مذکور پلمب، پرونده قضایي در این زمینه تشکيل و متصدي برای رسيدگي به مراجع قضایي معرفي شد.
وی همچنین از کشف 2 انبار احتکار کالاهای اساسی دیگر به ارزش 12 میلیارد ریال در بندرعباس خبرداد.
  بهدانی فرد افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از انبار موصوف مقادیر زیادی انواع کالای اساسی اختکار شده شامل رب گوجه، خیارشور، حبوبات، سبزی‌های خشک شده و آهن‌آلات ساختمانی کشف کردند.جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان بر اساس نظر کارشناسان، ارزش کالاهای احتکار شده را 12 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و برای اعلام حکم و مجازات به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال و انبار مذکور توسط ماموران پلیس نظارت براماکن عمومی پلمب شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: