پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹
کد خبر: ۱۳۶۷۹۳
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
راننده شخصی سابق دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا به دلیل ساعت‌ها اضافه‌کاری و سال‎ها حق و حقوق معوقه خود، از موسسه وی شکایت کرد.

به گزارش ایرنا از تارنمای این روزنامه انگلیسی، نوئل سینترون که بیش از 25 سال به عنوان راننده شخصی ترامپ خدمت کرده است، می‌گوید رئیس‎جمهوری آمریکا 3 هزار و 300 ساعت اضافه‎کاری به وی بدهکار است.
به گفته وکیل سینترون، این راننده چیزی حدود 350 هزار دلار از ترامپ طلب دارد.لری هاچر از وکلای این راننده در بیانیه‎ای عنوان کرد: دونالد ترامپ خود را مدافع زنان و مردان کارگر می‎داند، چیزی که از حقیقت فاصله زیادی دارد. نوئل سینترون روز، شب و آخر هفته برای وی کار کرد اما ترامپ از پرداخت حق‌الزحمه وی سرباز زده است.
گاردین در ادامه نوشت: سینترون ضمن بیان این که «به نفع ترامپ مجبور به صرف نظر از مزایای درمانی خود شده است»، می‏گوید که دستمزد وی در دوره‌ای 15 ساله تنها دو بار افزایش داشته است. این مقدار از 62 هزار و 700 دلار در سال 2003 (1382)، به 68 هزار دلار در سال 2006 ( 1385) رسیده و در نهایت نیز در سال 2010 (1389) به 75 هزار دلار رسید.وی در سال 2016 (1395) پس از 25 سال در پی آن که ترامپ به عنوان نامزد ریاست جمهوری حزب جمهوری‎خواه انتخاب شد، به دست سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا از شغل خود برکنار شد.
گاردین در ادامه خاطرنشان کرد: شمار دیگری از پیمانکاران و کارگران شرکت‌‎های متعلق به ترامپ نیز پیش‎تر به دلیل دستمزدهایی که از ترامپ طلب دارند، به دادگاه شکایت کرده بودند.نام:
ایمیل:
* نظر: