دوشنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۲
کد خبر: ۱۳۲۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۸
جانشین فرمانده انتظامی البرز از دستگیری ربایندگان دو تاجر تبعه عراقی در کمتر از چهار ساعت در این استان خبر داد.
سرتیپ سیدجعفر حسینی درگفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر آدم‌ربایی دو تبعه کشور عراق در شهرک بنفشه کرج، پیگیری موضوع آغاز شد.
وی اضافه کرد: طبق اظهارات شاکیان مشخص شد که گروگان‌ها دو تبعه عراقی و از شرکای تجاری آنها هستند که از اواسط اردیبهشت ماه مهمان آنها بوده و در پی تماس تلفنی افراد ناشناس با این افراد و سپس ملاقات حضوری در تهران به اتفاق آنها به رستورانی در فردیس مراجعه کرده و از آن پس گوشی تلفن آنها خاموش است.
جانشین فرمانده انتظامی البرز گفت: شکات در ادامه اذعان داشتند که در ساعت 14 روز بعد از حادثه فرد ناشناسی با آنها تماس گرفته و اعلام کرد که افراد ربوده شده نزد آنها هستند و برای آزادی آنها باید در همان روز مبلغ سه میلیارد ریال به صورت نقد و یا به حساب اعلامی واریز کنند، در غیر این صورت گروگان ها به قتل خواهند رسید.
حسینی خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع دستگیری متهمان و رهایی گروگان‌ها در دستور کار قرار گرفت و پس از چندین مرحله قرار ملاقات طرفین و حضور گروگانگیران برای دریافت پول، خودرو متهمان شناسایی شد.
وی بیان کرد: ماموران با انجام اقدامات فنی  مسیر خودرو را ردیابی کرده و همان شب طی عملیات پلیسی متوقف و راننده آن دستگیر شد.
حسینی افزود: ماموران بلافاصله به محل استقرار گروگان ها اعزام شده و پس از دستگیری شش  آدم‌ربا در کمتر از چهار ساعت از وقوع حادثه، دو گروگان را در صحت و سلامتی کامل آزاد کردند.
وی گفت: متهمان دستگیر شده به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضایی شدند.نام:
ایمیل:
* نظر: