شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
کد خبر: ۱۲۸۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
فدراسیون فوتبال از مدت‌ها قبل برای تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش تلاش‌های خود را آغاز کرده است.

در گیر و دار روزهایی که به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال به دنبال گزینه برای تیم امید است تا این تیم در رقابت‌های بازی‌های آسیایی حضوری قوی داشته باشد مسئولان فدراسیون برنامه قبلی خود یعنی تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش را فراموش نکرده‌اند.
خبرهای دریافتی حکایت از این دارد که در تازه‌ترین جلسه‌ای که بین مهدی تاج و سرمربی تیم ملی فوتبال برگزار شده توافقات نسبی بین طرفین برای تمدید قرارداد حاصل شده است. با توجه به شرایطی که در نشست آخر این دو گذشته به نظر می‌رسد باید کی‌روش را سرمربی ایران در جام ملت‌های آسیا در سال 2019 در کشور امارات دانست و این مرد پرتغالی برای تمدید قرارداد به مهدی تاج چراغ سبز نشان داده است.
قرارداد فعلی کی روش با فدراسیون فوتبال تا پایان جام جهانی 2018 روسیه است و از مدت‌ها قبل زمزمه‌هایی مبنی بر پیشنهادات اغوا‌کننده از سوی کشورهای آسیایی و آفریقایی به کی‌روش شنیده می‌شد و همزمان با همین خبرها فدراسیون فوتبال هم برای ماندگار کردن وی در تیم ملی ایران جلسات خود را با کی روش آغاز کرده بود.
قرار است ظرف روزهای آینده پس از بررسی همه‌جانبه قرارداد توسط خود کی‌روش و جمع‌بندی‌های نهایی فدراسیون تمدید قرارداد به صورت رسمی انجام شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: