يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱
کد خبر: ۱۲۳۵۰۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶


 
  فدراسیون فوتبال قطر تاکید کرد که در لیگ قهرمانان آسیا تنها در خاک خود از تیم‌های عربستانی و اماراتی پذیرایی می‌کند.
با وجود اینکه دو کشور امارات و عربستان تاکید کردند که حاضر نیستند در لیگ قهرمانان آسیا در خانه قطر و برابر نماینده‌های این کشور به میدان روند اما فدراسیون فوتبال قطر تاکید کرد که تنها در خاک خود از نماینده‌های دیگر کشورها پذیرایی خواهد کرد.
محمد الانصاری، دبیرکل فدراسیون فوتبال قطر، گفت‌: ما اصلا حاضر نیستیم که در کشور ثالث به مصاف حریفان خود برویم. بارها اعلام کرده‌ایم که قطر نمی‌خواهد ورزش را با سیاست قاطی کند. ما آماده میزبانی از هر تیمی هستیم و در کشور ما نهایت امنیت و آرامش وجود دارد.این اصرار فدراسیون فوتبال قطر بر موضع‌گیری قبلی خود در حالی است که ظاهرا فدراسیون فوتبال ایران این بار هم برابر خواست سعودی‌ها کوتاه آمده و تیم‌های ایرانی به دنبال معرفی کردن کشور ثالث برای میزبانی برابر تیم‌های عربستانی هستند تا جایی که استقلال کشور ترکمنستان را برای میزبانی از الهلال انتخاب کرد.
خوب است این موضوع مورد توجه تاج و همکارانش قرار گیرد. قطر که در فوتبل آسیا یک صدم افتخارات فوتبال ایران را ندارد صراحتا اعلام می‌کند که حاضر نیست با تیم‌های اماراتی و عربستانی در کشور ثالث بازی کند ولی مسئولان فوتبال ما ابتدا با غرور اعلام می‌کنند که ایران از سال آینده میزبان تیم‌های عربستانی است ولی بعدا که واقعیت مشخص می‌شود، به‌راحتی به خواسته غیرمنطقی عربستان و کنفدراسیون فوتبال آسیا تن می‌دهند!


نام:
ایمیل:
* نظر: