يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
کد خبر: ۱۲۳۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰
امام جمعه شهرکرد:
شهرکرد- خبرنگار کیهان:
نماینده ولی‌فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام‌جمعه شهرکرد گفت: مسئولان نباید از مطالبات به حق مردم غافل شوند.
حجت‌الاسلام محمدعلی نکویی که در مراسم افتتاحیه ساختمان دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی شهر نقنه از توابع شهرستان بروجن سخن می‌گفت افزود: دشمن در این قضایای اخیر از مطالبات درست و به حق مردم سوءاستفاده کرد.
وی اضافه کرد: وقتی مسئولان به اقتصاد مقاومتی عمل نمی‌کنند طبیعی است که مردم معترض باشند و حوادث اخیر مطلوب ملت ایران نیست و به دست خود مردم باید جمع شود.
امام جمعه شهرکرد در  ادامه با تاکید بر این که امروز باید نسل جوان را دریابیم تصریح  کرد: متأسفانه امروز گاهی مسئولان و به ویژه متولیان امر فرهنگی و خانواده از نسل جوان غافل می‌شوند که این مسئله ضایعات بسیار سنگینی را برای کشور به دنبال دارد.
نکونام با اشاره به حوادث و قضایای اخیر که در کشور مشاهده شد گفت: کاری به پشت صحنه‌ها و سازماندهی و تشکیلات عمیقی که دشمن برای ضربه‌زدن به نظام و مخدوش کردن امنیت نظامی اسلامی در این قضایای اخیر به کار گرفت نداریم که این‌ها برای مردم شناخته شده هستند و قطعا صف مردم و مطالبات به حقی که از مسئولان دارند از آنها جداست اما در عین حال مشاهده می‌شود که در بین این اغتشاشگران جوانانی که اصلا انتظار حضور آنان در این جمع‌ها نیست وجود داشت که این‌ها ناشی از عدم مراقبت درست خانواده‌ها و بها ندادن متولیان فرهنگی به این جوانان است.
امام جمعه شهرکرد با اشاره به حوادث و قضایای چند روز گذشته در کشور گفت: متاسفانه دشمن در این قضایا از مطالبات درست و به حق مردم سوءاستفاده کرد و یک تعدادی انسان‌های رذل موج‌سواری کرد و نگذاشت یک مطالبه درست از سوی مردم مطرح شود و مطالبه درست مردم را منحرف کردند.
در این مراسم کلنگ مسجد امام کاظم(ع) شهر نقنه در زمینی به مساحت 500 متر مربع و کلنگ ساخت سالن ورزشی نهم دی به نام شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام قلی‌زاده در زمینی به مساحت هزار و 500 مترمربع نیز بر زمین زده شد.
همچنین در این سفر سازه المان و نورپردازی مقبره شهدای گمنام شهر نقنه رونمایی و به بهره‌برداری رسید.نام:
ایمیل:
* نظر: