پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۹
کد خبر: ۱۱۳۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۸

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* آقای سیف می‌دانید کاهش نرخ سود بانکی در اولین روزهایش باعث رشد اجاره بهای مسکن شده است؟ چرا قبل از هر اقدامی پیش‌بینی نمی‌کنید و جلوی سوء استفاده‌ها را نمی‌گیرید و موجب می‌شوید مستأجران زیر بار اجاره‌های سنگین خانه دیگر توان نفس کشیدن را نداشته باشند.
قادری
* دولت همان گونه که از برگزاری کنسرت‌ها که گاه مکانی برای بی‌بند و باری اقشار مرفه بی‌خبر از درد مردم است حمایت می‌کند باید به فکر مناطق محروم و حداقل امکاناتی که در این مناطق وجود ندارد هم باشد. در همان شهرهایی که کنسرت‌ها به دلایلی لغو شد و باعث سردادن نطق‌های شعاری مسئولان دولتی شد، مناطق محرومی وجود دارد که دل هر ایرانی را به درد می‌آورد اما مسئولان کمترین احساسی نسبت به آنها ندارند و به جای آن بر اجرای کنسرت پافشاری دارند.
0883---031
* مشکلات بانوان با ورودشان به ورزشگاه‌ها رفع نخواهد شد، بیکاری، فقر و... وقتی وارد یک خانواده می‌شود تمام اعضا را درگیر می‌کند که در میان اعضای خانواده بانوان چه بسا متحمل مشکلات بیشتری می‌شوند. به جای سرگرم کردن مردم، به این موضوعات اصلی برسند.
0350---021
* چطور می‌شود همان نشریات زنجیره‌ای که در دولت دهم ورود بانوان به ورزشگاه را نقد تند می‌کردند و آن را خلاف موازین شرعی می‌دانستند این روزها هماهنگ با نشریات ضدانقلاب خواستار حضور بانوان در ورزشگاه‌ها شده‌اند! یک بام و دو هوا که چه عرض کنم یک بام و صد هوا هم در وصف این طیف ناکافی است.
3767---0919
* معاون شهردار تهران گفته مشکلات ترافیک را مردم خودشان باید حل کنند. از این سخن می‌توان برداشت کرد که برنامه‌ای برای رفع معضل ترافیک و آلودگی کلان شهر تهران در دستور کار شهرداری جدید نیست. تا به حال هیچ برنامه کاربردی از سوی شهرداری ارائه نشده است. معلوم نیست چه آینده‌ای در انتظار این شهر بزرگ و پر مسئله است.
3975---021
* معلوم نیست دولت به ویژه تیم هسته‌ای کشور در مذاکرات چه دسته گلی به آب داده‌اند که در برابر تحریم‌های پی در پی آمریکا علیه ایران که نقض آشکار برجام است نه تنها هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند بلکه تأکید می‌کنند که آمریکا هر کاری بکند باز هم ما به تعهدات برجامی وفادار می‌مانیم!
9096---091
* آقای لاریجانی، رئیس محترم مجلس شورای اسلامی! اگر مبارزه با پدیده حقوق‌های نجومی، طرح جدید وکلای ملت باشد که در فضای مجازی مشاهده می‌شود... ای کاش هرگز مبارزه‌ای که منجر به چنین طرحی ‌شود آغاز نمی‌شد! اختلاف 8 تا 12 برابری حقوق وزرا چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت؟ افزایش حقوق کارمندان دولت در سال 95 از 17 درصد به 12 درصد در سال 96 کاهش یافت! ولی حقوق برخی مدیران تا 280 برابر افزایش یافت. ان‌شاءالله که مطالب برخی از رسانه‌های مجازی کذب باشد؟!
ش. بهارستانی- تالش
* روزنامه شرق تیتر کرده که از شهرداری باید تحقیق و تفحص بشود. سؤال بنده این است که چرا در اختلاس 8 هزار میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان و یا قضیه پرداخت حقوق‌های نجومی به دولتمردان صدای این روزنامه در نیامد.
علیمردانی
* آن تعداد نماینده‌ای که اقدام به گرفتن عکس سلفی با آن زن اجنبی و دشمن ایران کردند آیا حاضر هستند به کمک مردم مسلمان و آواره میانمار شتافته و با این مظلومین ستمدیده عکس سلفی بگیرند؟

9590---0914
* آیا عجیب نیست که افراد تندرو اوایل انقلاب امروز اصلاح‌طلب شده‌اند. اگر راست می‌گویند مردم را از مواضع و رفتارهای گذشته خود آگاه کنند و راست و حسینی بگویند به چه چیز معتقد هستند.
0801---0915
* آیا وزارت جهاد کشاورزی مشکل پرداخت پول گندم کشاورزان را نمی‌تواند حل کند؟ چرا مرتب وعده‌های دروغین می‌دهند.
5421---0918
* چه ضرورتی دارد که سفر به عتبات با دلار صورت گیرد چرا به ریال و دینار این کار انجام نمی‌شود؟ یعنی حتما لازم است که زائران با دلار به پیاده‌روی اربعین بروند؟!
8706---0915
* از سال 92 برای راه‌اندازی واحد تولیدی «لوله‌های پلی‌اتیلن» در شهرک صنعتی آوج قزوین با بیش از دو میلیارد هزینه، برای دریافت تسهیلات دو میلیارد تومانی از بانک صنعت و معدن چندین بار با وزیر صنعت و استاندار قزوین ملاقات کردیم ولی به رغم دستورات اکید آنها درباره حل مشکل دریافت تسهیلات، متاسفانه با گذشت 4 سال هنوز موفق به دریافت تسهیلات نشده‌ام. من هستی‌ام را برای این شرکت( شرکت پارس قطعه مریوان)‌گذاشته‌ام. از مقام ریاست جمهوری درخواست می‌کنم گره مشکل دریافت تسهیلات ما را بگشایند. چون ظاهرا دستور وزیر و استاندار در نزد بانک صنعت و معدن خریدار ندارد!
اسماعیل عزتی
* برخی پزشکان متخصص که در بیمارستان‌ها عمل جراحی انجام می‌دهند برای صدور گواهی عمل، بیمار را برای دریافت پول بیشتر، مجبور به حضور در مطبشان می‌نمایند. از مسئولان امر درخواست نظارت و سرکشی بیشتر را داریم.
موسوی- تبریز
* به نظر می‌رسد بهمن فرمان‌آرا و ناصر تقوایی دو کارگردان فیلمفارسی منحط قبل از انقلاب با اهداف خاص از طریق بیلبوردهای نصب شده در سطح شهر توسط شهرداری تبلیغ می‌شوند، اثر سوء این کار بعدها معلوم خواهد شد.
9662---0902
* پول آب مصرفی منزل بنده مبلغ 21 هزار تومان اعلام شده ولی قبض 56 هزار تومانی صادر کرده‌اند یعنی چیزی در حدود 35 هزار تومان پول انواع عوارض و مالیات گرفته‌اند. آیا واقعا این دریافت‌ها قانونی است؟ اگر قانونی نیست چرا دیوان عدالت اداری در این قضیه ورود پیدا نمی‌کند؟
ناظم‌زاده
* آیا اداره محیط زیست کرج تعطیل است؟ تماس تلفنی با اداره محیط زیست امکان‌پذیر نیست و هیچ راه ارتباطی با این سازمان دولتی برای شهروندان وجود ندارد! چرا؟
9255---0912
* فرماندار یکی از شهرهای استان همدان اظهار داشت آمار ساختمان‌های مسکونی کشور از تعداد خانوارها بیشتر است؟ چرا آمار مستأجرین را نمی‌دهند؟! چرا اطلاعات کامل به مردم نمی‌دهند؟ آیا مسئولین متوجه این موضوع هستند؟!
 ابراهیم شریفی‌رزنی
* دولت کی قرار است به وضعیت فقر ثبت‌نام‌کنندگان طرح مددکار اجتماعی و رفاه رسیدگی کند؟ نکند چون انتخابات تمام شد ضرورتی برای رسیدگی به این موضوع نیست؟!
2753 ---- 0918


نام:
ایمیل:
* نظر: