جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۸
کد خبر: ۱۰۴۲۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی خبر داد
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی از افتتاح ۱۲۴هزار واحد باقی‌مانده مسکن مهر «با تلاش مضاعف دستگاه‌های ذی‌ربط» تا پایان امسال خبر داد.به گزارش تسنیم، احمد اصغری مهرآبادی اظهار کرد: از مجموع واحدهای مسکن مهر، ساخت یک‌میلیون و 942 هزار واحد به اتمام رسیده و یک‌میلیون و 833 هزار واحد افتتاح شده است.وی با بیان این‌که 124 هزار واحد باقی‌مانده که امسال با تلاش مضاعف دستگاه‌ها و نهادهای ذی‌ربط افتتاح و تحویل می‌شود، افزود: نیمه اول خرداد 3000 واحد مسکن مهر پردیس افتتاح می‌شود.
وی تصریح کرد: دولت برای اتمام پروژه‌های مسکن مهر 55 هزار و 500 میلیارد تومان وام بانک مسکن درنظر گرفته که حدود 48 هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده که با احتساب وام سایر بانک‌ها 50 هزار میلیارد تومان می‌شود.
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی یادآور شد:‌ امسال برای تأمین زیرساخت‌های مسکن مهر 800 میلیارد تومان اعتبار را دولت تصویب کرده و اسناد خزانه در اختیار وزارت نیرو قرار گرفته است. در پردیس نیز تمام زیرساخت‌ها توسط شرکت عمران شهر جدید فراهم می‌شود به‌علاوه 200 میلیارد تومان نیز از اسناد خزانه دراختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته که از این مبلغ 130 میلیارد تومان آن دراختیار شرکت عمران شهر جدید پردیس و مابقی در اختیار سایر شهرهای جدید برای تکمیل و افتتاح واحدهای مسکن مهر و تأمین زیرساخت‌های موردنیاز قرار داده‌ایم.


نام:
ایمیل:
* نظر: