يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
کد خبر: ۱۰۱۹۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۹
حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی:
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شناخت دشمنی آمریکا کار سختی نیست اما شناخت و موضع‌گیری در برابر جبهه دیگر که پوششی از نفاق دارد بسیار دشوار می‌باشد.همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه (میقات 15) صبح چهارشنبه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه و جمعی از مسئولین نمایندگی رده‌ها در محل ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی اظهار داشت: امروز دو جبهه با تمام وجود در تأخیر ظهور نقش دارند که یکی جبهه بیرونی به رهبری آمریکا و دیگری جبهه لیبرال و سکولار داخلی است؛ شناخت دشمنی آمریکا کار سختی نیست اما شناخت و موضع‌گیری در برابر جبهه دیگر که پوششی از نفاق دارد بسیار دشوار می‌باشد.
وی با تأکید بر اینکه خطرناک‌ترین مسئله‌ای که از سوی دشمنان در کشور دنبال می‌شود ایجاد تغییر در محاسبات نسبت به اهداف، سیاست‌ها و شعارهای انقلاب اسلامی گفت: انقلابی‌زدایی از واژه‌های انقلاب، از نهادهای انقلابی، از شخصیت‌ها و از مراسم مذهبی و عزاداریهای راهبردی است که امروزه شاهد دنبال کردن آن از سوی دشمن هستیم.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه در پایان از سپاه‌پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان انقلابی‌ترین نهاد فراحزبی یاد کرد و با اشاره به نقش روحانیون به ویژه شاغلین در سپاه گفت: روحانیت می‌تواند ایفاگر نقشی مؤثر در تقویت جبهه انقلاب باشد.
انقلابی بودن، تنها راه استمرار و تداوم انقلاب اسلامی
به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار غلام‌حسین غیب پرور رئیس‌سازمان بسیج مستضعفین در همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه، انقلابی بودن را تنها راه استمرار و تداوم انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: انقلابی بودن هم ناظر به تک تک افراد است و هم ناظر بر سازمانی که در آن حضور دارند و اینها به عنوان لازم و ملزوم یکدیگر عمل می‌کنند.
سردار غیب پرور با تأکید براینکه امروز هرکس دلش با انقلاب و نظام است بسیجی به شمار می‌رود اظهار کرد: ظرف بسیج باید به قدری بزرگ باشد که تمامی دوست‌داران اسلام در آن جای بگیرند.


نام:
ایمیل:
* نظر: