دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۷
کد خبر: ۱۰۱۸۷۹
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۳
امکان ثبت نام مجدد وجود ندارد
رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مهلت پرداخت وجه ثبت نام متقاضیان آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان تا پایان وقت اداری روز سه شنبه پنجم اردیبهشت تمدید شد.


اسفندیار چهاربند افزود: آن دسته از متقاضیانی که قبلا اقدام به ثبت نام کرده‌اند اما در هنگام پرداخت وجه دچار مشکل شده اند، می‌توانند برای کنترل اطلاعات خود به سامانه http://azmoon.medu.ir مراجعه کنند.
چهاربند خاطرنشان کرد: این امکان برای داوطلبانی که در مرحله اول ثبت نام کرده‌اند، فراهم شده است.
پیش از این زمان پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 97 - 96 از شانزدهم تا سی یکم فروردین ماه در نظر گرفته شده بود.
به گزارش ایرنا، بر اساس پی‌گیری‌ از مسئولان وزارت آموزش و پرورش، به هیچ وجه امکان ثبت نام افرادی که به هر دلیل نتوانسته‌اند ثبت نام خود را تکمیل کنند وجود ندارد.
برخی از دانش آموزان طی چند روز گذشته با مراجعه به سازمان مدارس استعدادهای درخشان اعلام کرده‌اند که ثبت نام انجام داده اما موفق به پرداخت وجه نمی‌شوند که با بررسی‌های انجام شده از سوی مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش مشخص شد این افراد در مرحله اول ثبت نام خود را به درستی تکمیل نکرده و کد پی‌گیری دریافت نکرده‌اند.
این مسئله موجب اعتراض این دانش آموزان شده است اما مسئولان اعلام می‌کنند از آنجا که سؤالات و پاسخنامه‌ها بر اساس تعداد افراد ثبت نام شده، در نظر گرفته شده است امکان ثبت نام مجدد دانش آموزان به هیچ وجه وجود ندارد.


نام:
ایمیل:
* نظر: