kayhan.ir

کد خبر: ۲۳۰۰۸۴
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۳

 


وعده‌ای که در ماه‌های پایانی دولت دوازدهم برای کمک ٢٠٠ میلیارد تومانی به ورزشگاه آزادی داده شد نه تنها محقق نشده بلکه هیچ سندی از صحت و ثبت آن موجود نیست.
آخرین وعده‌ای که در رابطه با مجموعه ورزشی آزادی عنوان شد در دولت دوازدهم و توسط محمدباقر نوبخت رئیس‌وقت سازمان برنامه و بودجه مطرح شد، وی در جریان بازدیدی که خردادماه گذشته از اردوی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی داشت، «اختصاص بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی» برای مجموعه ورزشی آزادی و باز‌سازی و به‌سازی آن را وعده داد.
قرار داشتن در ماه‌های پایانی دولت دوازدهم و همچنین در پیش بودن بازی‌های المپیک و تب و تاب ورزش کشور برای این رویداد، کمک مالی دولت به ورزشگاه آزادی را خیلی بر سر زبان‌ها ‌انداخت در حالی که وعده مطرح شده برای آن در عمل پوچ و تو خالی بود چرا که تا به امروز و بعد از گذشت ٥ ماه، نه تنها عملی نشده بلکه هیچ سندی از صحت و ثبت آن هم موجود نیست. مددی سرپرست مجموعه ورزشی آزادی در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر و در واکنش به سرانجام کمک ٢٠٠ میلیارد تومانی به آزادی گفت: یکی از مواردی که در بدو ورودم به ورزشگاه آزادی پیگیر آن بودم، همین مسئله بود. مکاتبات لازم در این زمینه با سازمان برنامه و بودجه انجام شد و حتی شخصاً پیگیر آن بودم اما همه پیگیری‌ها به این منجر شد که هیچ بودجه‌ای برای ورزشگاه آزادی و باز‌سازی و به‌سازی و مقاوم ‌سازی آن تخصیص داده نشده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: