جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۹
کد خبر: ۲۰۴۲۳۳
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
رئیس‌پلیس آگاهی ناجا خبرداد
رئیس‌پلیس آگاهی ناجا با‌اشاره به راه‌اندازی سامانه‌ای برای استرداد اموال مکشوفه در بستر تارنمای پلیس از اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت‌های خشن در24 استان کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، سردار محمد قنبری با‌اشاره به هدف‌گذاری پلیس آگاهی ناجا برای تشدید مبارزه با سرقت‌های خشن اظهار داشت: این طرح با هدف شناسایی و دستگیری سارقان، استرداد اموال مکشوفه به مالباختگان و ارتقای ضریب احساس امنیت اجتماعی در سراسر کشور به مرحله اجرا درآمد.
قنبری افزود: از مجموع هزار و 223 فقره کشف سرقت‌ها، 638 فقره مربوط به کشف قاپ زنی، 424 فقره کشف سرقت خشن و 161 فقره مربوط به کشف سرقت احشام بوده است.
وی اجرای طرح‌های عملیاتی مبارزه با سارقان و مالخران اموال مسروقه را یکی از برنامه‌های پیش روی پلیس آگاهی ناجا دانست و گفت: سامانه‌ای برای استرداد اموال مکشوفه در بستر تارنمای پلیس (www.police.ir) راه‌اندازی شده تا هموطنان به راحتی بتوانند اموال خود را شناسایی و نسبت به تحویل آن اقدام کنند.
رئیس‌پلیس آگاهی ناجا ادامه داد: به طور قطع، تلاش‌های شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی سراسر کشور و استفاده از ابزارهای علمی و آزمایشگاهی کشف جرایم در این زمینه تاثیر بسزایی داشته است.


نام:
ایمیل:
* نظر: