دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۳
کد خبر: ۲۰۱۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۹
سردار جعفری:
فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: سرانجام رژیم صهیونیستی در اثر اتحاد شیعه و سنی به زودی فرو خواهد پاشید و ما برای آن روز آماده‌ایم.


به گزارش روابط عمومی سپاه، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه جلسه قرارگاه حضرت نبی‌اکرم(ص)  پیرامون حوادث غزه و ایستادگی مقاومت اسلامی فلسطین در برابر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی اظهار داشت:  نبرد غزه نشان داد قدرت مقاومت پایان‌ناپذیر و درونی شده و همچنان در حال توسعه است؛ پرتاب پرحجم موشک‌ها، ناکام‌سازی عملیات زمینی دشمن و افزایش آستانه تحمل فلسطینی‌ها؛  این تصاعد قدرت را تایید می‌کند.
وی با بیان اینکه تا به امروز هر نمایش قدرتی در فلسطین که موجب ظهور و بروز شکست صهیونیست‌ها شده است، ریشه در حمایت‌های انقلاب اسلامی دارد، تصریح کرد: ما آمادگی داریم در ابعاد مختلف از مقاومت فلسطین حمایت کنیم.
جعفری افزود: ما برای دفاع از مسلمانان، شیعه و سنی نمی‌شناسیم و میدان وفاداری  و فداکاری ما همه جهان اسلام و مظلومین عالم است.
فرمانده کل سپاه حوادث و فجایع غزه و عراق را محصول همزمان سیاست‌های آمریکا و صهیونیست‌ها دانست و تاکید کرد: سرانجام رژیم صهیونیستی در اثر اتحاد شیعه و سنی به زودی فرو خواهد پاشید و ما برای آن روز آماده‌ایم.نام:
ایمیل:
* نظر: