شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۸
کد خبر: ۲۰۱۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۹
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو:
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو اظهار کرد: قیمت‌های موجود کاذب است و میزان خرید و فروش در بازار تقریبا به نقطه صفر رسیده است.


سعید موتمنی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در حال حاضر قیمت انواع خودرو ها‌ی موجود در بازار در هفته‌های گذشته بسیار بالا و سلیقه‌ای اعلام می‌شود به همین سبب معامله‌ای در بازار انجام نمی‌شود و قیمت مشخصی برای خودرو وجود ندارد.
وی افزود: خرید و فروش در بازار تقریبا به صفر رسیده است و قیمت‌های موجود کاذب است، البته در هفته جاری انتظار می‌رود برای قیمت خودرو اتفاقات خوبی رقم بخورد چرا که با توجه به صحبت‌های اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت، برنامه‌های جدید و جامعی برای قیمت خودرو‌ها در نظر گرفته شده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو درباره تفاوت قیمت خودرو در بازار گفت: در حال حاضر شاهد تفاوت قیمت خودرو بین پنج تا ۱۰ میلیون تومان برای خودرو‌های داخلی در بازار هستیم که البته این تفاوت قیمت، برای خودرو‌های خارجی به ۲۰۰ میلیون تومان هم رسیده است.
موتمنی درباره علت این موضوع تصریح کرد: زمانی که قیمت خودرو دارای نوسان بسیار است فروشندگان واقعی خودرو از گردونه خرید و فروش خارج می‌شوند و از آن طرف دلالان با ارائه قیمت‌های بالا، کاذب ‌و سلیقه‌ای سبب می‌شوند که نرخ خودرو را در بازار افزایش یابد.


نام:
ایمیل:
* نظر: