جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۷
کد خبر: ۱۹۸۹۸۴
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵
رئیس کل دادگستری استان تهران:
رئیس دادگستری استان تهران گفت: طی ماه‌های اخیر دستگیری‌هایی را در حوزه مدیریت شهری شهرهای استان تهران مثل لواسان و شهریار و طی دو نوبت در رودهن داشته‌ایم.به گزارش خبرگزاری مهر، محمدجواد حشمتی درخصوص دستگیری تعدادی از شهرداران شهرهای استان تهران اظهار داشت: طی ماه‌های اخیر دستگیری‌هایی را در حوزه مدیریت شهری شهرهای استان تهران مثل لواسان و شهریار و طی دو نوبت در رودهن داشته‌ایم.
حشمتی با بیان اینکه این دستگیری‌ها سبب ایجاد ذهنیت‌های بد در مردم و جامعه می‌شوند، افزود: این دستگیری‌ها به مدیریت شهری و شوراهای شهر و روستا ضربه وارد می‌کنند و متأسفانه این اتفاقات رخ می‌دهد و برخی از شهرداران به هر علتی به جرم مرتکب می‌شوند و عمل رشوه‌خواری به وقوع می‌پیوندد.
وی، عدم نظارت دقیق شورای شهرها را یکی از علل مهم ایجاد این جرایم در شهرداری‌ها و مدیریت‌های شهری دانست و گفت: زمانی که نظارت به میزان کافی و درست بر اعمال و رویه شهرداران وجود نداشته باشند این افراد مرتکب جرم می‌شوند.
رئیس دادگستری استان تهران با تأکید بر نظارت بر عملکردهای مدیرت شهری، ادامه داد: عدم دقت در انتخاب شهرداران سبب این آسیب‌ها می‌شود و به مدیریت شهری صدماتی را وارد می‌کند که شاهد این اتفاقات می‌شویم.


نام:
ایمیل:
* نظر: