شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
کد خبر: ۱۹۸۵۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* ضمن تشکر از اقدامات قوای مقننه و قضائیه در جهت حل مشکلات مردم، از این دو قوه درخواست می‌شود با جدیت به مسئله ارز و مشکلات و مفاسد اقتصادی ناشی از آن ورود کنند و نگذارند عده‌ای فاقد وجدان و یا نفوذی مردم را به خاک سیاه بنشانند.
1648---0915 و 2085---021
* از دادستان محترم درخواست می‌شود یک بار برای همیشه تکلیف این به اصطلاح سلبریتی‌ها را روشن کند تا در سخنان خود اندیشه کنند و آب به آسیاب دشمن نریزند چرا باید اجازه داشته باشند در دفاع از یک قاتل و قتل عمد با ترامپ هم‌صدا شوند؟ این طیف بی‌سواد ولی پرمدعا با عملکرد خود موجب تشویش اذهان شده و جامعه را ملتهب می‌کنند.
3707---0915
* لازم است یک حرکت بزرگ مردمی در برابر عربده کشی‌های ضد انقلاب و منافقین و برخی نفوذی‌ها و نادان‌‌های داخلی که درباره اعدام قاتلی به نام «نوید افکاری» به هیاهو و جنجال پرداختند به حمایت فراگیر از دستگاه قضایی در اجرای فرمان الهی در فضای مجازی به راه بیفتد و با هشتگ‌های حمایت از قوه قضائیه، حربه هیاهو و جنجال از ضد انقلاب گرفته شود.
2914---0990
* چرا قیمت مایحتاج عمومی مردم را که اغلب از تولیدات داخلی است به دلار گره زده‌‌اند؟ دولتمردان جواب بدهند این چه مدیریتی است؟! مگر همین آقایان سال 92 نمی‌گفتند مشکل کشور تحریم نیست و مدیریت است! تخم‌مرغ حدود دویست تومان را به بالای هزار تومان رساندند؟ دلار 3500 را به 27 هزار تومان. مسکن و سکه و... هم که قصه پرغصه خودشان را دارند.
آخوندی
* عدم معرفی وزیر لایق برای وزارت صمت آن هم در این شرایط خاص اقتصادی کشور از گناهان نابخشودنی است! از مجلس شورای اسلامی درخواست می‌شود به این موضوع ورود کنند.
6273---0912
* کمر مردم زیر بار گرانی و تورم خم شده ولی عده‌ای مرفه بی‌درد جامعه با بهره‌گیری از سوء‌مدیریت دولت و مسئولین مشغول دلالی دلار، سکه، ماسک و خودرو هستند. این‌ها از خون شهدا خجالت نمی‌کشند.
8003---0917
* یکی دیگر از وعده‌های عمل نشده دولت راستگویان، سامان دادن و شفاف‌سازی هزینه‌‌های باشگاه‌‌های فوتبال کشور است که هرگز عملی نشد و سال به سال بدتر هم شد! چرا باید یک فوتبالیست در سال 3 میلیارد بگیرد ولی یک کارگر در طول سال 70 میلیون تومان؟!
4958---0916
* در این شرایط ارزی کشور، باشگاه استقلال چه اصراری به استخدام مربی خارجی آن هم با مبلغ بالا دارد؟ مگر با مربی داخلی نمی‌شود قهرمان شد؟ اسراف تا به کجا؟!
توکلی
* نشریات زنجیره‌ای با تحسین رفتار ذلیلانه رئیس‌جمهور صربستان، زمینه را برای توجیه رفتارهای تحقیرآمیز غربی‌ها با دولتمردان را فراهم می‌کنند!
8688---0938 و سید مجتبی مداین- تبریز
* از سازمان بازرسی و کمیسیون اصل نود درخواست می‌شود به جریان ‌فروش سهام عدالت و نارضایتی به حق فروشندگان که تعداد کثیری از مردمند ورود کند که واقعا به یک قضیه فرسایشی و خسته‌کننده تبدیل شده است. برای مثال شرکت سمات، کارگزاری را عامل تأخیر می‌داند و کارگزاری مذکور بالعکس. بنده هم که سهام عدالت یک میلیونی خود را صد روز است فروخته‌‌ام، متأسفانه فقط یک میلیون و پانصد هزار تومانش به حسابم واریز شده و از بقیه خبری نیست. چرا؟!
3171---0991
* روزنامه‌هایی مانند ایران ارگان دولت کدام خدمات سرشار دولت و مجلس دهم را توانسته طی چند ماه اخیر کشف کند که حالا به مجلس تازه‌کار یازدهم رسیده و می‌پرسد که مجلس یازدهم برای معیشت مردم طی 100 روزه اخیر چه کرده است؟! گویا این 100 روز برای انحصارطلبان مدعی اصلاح‌طلبی از 7 سال دولت و 4 سال مجلس دهم بیشتر گذشته است!
2977---0933
* از کشورهای خبیث اروپایی انتظار نداریم در برابر جسارت به ساحت پیامبر رحمت موضع بگیرند ولی تعجب از روزنامه‌های زنجیره‌ای و اصلاح‌طلبان است که خود را به کری و کوری زده‌اند و خفقان گرفته‌اند.
وحیدی
* با خیانت رژیم پهلوی، بحرین که استان چهاردهم ایران بود و نماینده در مجلس داشت از کشور جدا شد و مردم شیعه این منطقه گرفتار عده‌ای وهابی شدند. امیدواریم روزی برسد که بتوانیم این قطعه جدا شده از خاک کشورمان را برگردانیم و مردم آن نجات یابند.
علیمردانی
* سردمداران رژیم جنایتکار خلیفه در بحرین بدانند که به همراه رژیم جعلی و نجس صهیونیستی در باتلاق خفت و ذلت غرق خواهند شد و هیچ راه نجاتی برایشان متصور نیست.
نوربخش - مشهد مقدس
* قیمت یک قالب کره یا یک جعبه دستمال کاغذی را نمی‌توانند ثابت نگه دارند ولی شعار دادند که کاری می‌کنم که مردم نیازمند دریافت یارانه نباشند! چقدر فاصله است بین شعار تا عمل؟! این‌ها همه‌اش نتیجه دوری از توده مردم و برگزاری جلسات پشت درهای بسته است که از درد واقعی مردم بی‌خبر می‌مانند.
مفیدی- بازنشسته
* با پخش گزارش‌هایی که در رسانه ملی از اوضاع نابسامان لاستیک و خودرو و... صورت می‌گیرد، دل مردم بیشتر به درد می‌آید، زیرا هیچ اتفاقی با پخش این گزارش‌ها نیفتاده و آب از آب تکان نخورده است.
3280---0911
* اخیرا با افت شاخص بورس همه مسئولین به فکر حمایت از سرمایه‌گذاران بورسی افتاده‌اند و در پی حل این معضل هستند، سؤال بنده این است که سپرده‌گذاران بانکی که طی 3،2 سال اخیر به بانک‌ها و در حقیقت به دولت اعتماد کردند و سرمایه‌هایشان را در آنجا قرار داد‌ه‌اند طی همین سال‌ها که ارزش سپرده‌هایشان به خاطر افت ارزش پول به یک ششم کاهش یافته به کجا باید شکایت کنند چرا کسی همانند حمایت از بورس از سرمایه‌های این گونه افراد حمایت نمی‌کند؟!
6630---0613
* یکی از افتخارات دولت آقای روحانی این بود که بیمه درمانی را همگانی کرده است. ولی الان 3 ماه است که 90 درصد این بیمه‌ها قطع شده است الان سالی 760 هزار تومان باید بابت بیمه واریز کنیم.
9219---0990
* 6تا 7 ماه گذشته در چندین مرحله پیگیری  و بررسی متوجه شدم با هر خرید و برداشت از حسابم، مبلغی هم به‌صورت اضافه از حسابم کسر می‌شود و هیچ‌گونه پاسخ قانع‌کننده و درستی هم دریافت نکرده‌ام.
محمود درویشی- قم
* مسئولین وزارت صمت کارشان ناراضی ساختن مردم شده است. این وزارتخانه در توزیع لاستیک ماشین هم مشکل درست کرده و از عهده این کار هم برنمی‌آید.
7345---0912


نام:
ایمیل:
* نظر: