يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹
کد خبر: ۱۹۸۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴


معاون جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی از حضور دومین کاروان «نذر آب ۳» در خوسف خبر داد و گفت: این کاروان 24شهریور ماه در روستای «سرچاه عماری»
مستقر شدند..
احمد بخشی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ملی «نذر آب ۳»، تیم‌های درمانی، فرهنگی و اجتماعی از سه استان خراسان‌رضوی، یزد و اصفهان در نقاط محروم خراسان‌جنوبی حضور یافتند.
وی با بیان اینکه نخستین  کاروان «نذر آب ۳» از استان یزد مهمان نهبندان بود، گفت: دو هزار و ۴۳۰ نفر در ۳۲ روستای شهرستان از خدمات مختلف کاروان بهره‌مند شدند.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی از ورود دومین کاروان «نذر آب ۳» از استان اصفهان به خراسان‌جنوبی خبر داد و افزود: این کاروان از ۲۴ شهریورماه وارد استان شده و تا ۲۷ شهریور در روستاهای خوسف به ارائه خدمت
می‌پردازد.
بخشی ادامه داد: این تیم متشکل از ۳۰ نفر شامل 15 پزشک، پیراپزشک، دندان‌پزشک و نیروهای داوطلب هلال‌احمر اصفهان مهمان خراسان‌جنوبی هستند.
وی عنوان کرد: طرح ملی «نذر آب ۳» در محورهایی شامل حمایت‌های معیشتی، خدمات درمانی، مشاوره برای ایجاد نشاط در جوانان و مقابله با تنش‌های آبی به شکل استقرار تانکر، تصفیه آب و لوله‌کشی برای دسترسی مردم به آب آشامیدنی سالم اجرایی می‌شود.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی گفت: پزشکان اعزامی به ارائه خدمات درمانی و ویزیت رایگان پزشکی در بیش از 20 روستای کمتر برخوردار شهرستان خوسف
می‌پردازند.
بخشی خاطرنشان کرد: همچنین در این طرح بسته‌های معیشتی، نوشت‌افزار و  بسته‌های بهداشتی توسط کاروان سلامت اعزامی جمعیت هلال‌احمر اصفهان در منطقه توزیع
خواهد شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: