يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۸
کد خبر: ۱۹۸۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۹
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری یک ابربدهکار مالیاتی در شهر کرمانشاه با تلاش پلیس امنیت اقتصادی خبر داد که میزان بدهی وی به بیش از ۱۱۱ میلیارد ریال می‌رسد.
سرتیپ «علی‌اکبر جاویدان» اعلام کرد: پلیس امنیت اقتصادی پس از دریافت نام یک بدهکار مالیاتی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داد.
وی ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی و با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه شده و در عملیاتی حساب‌شده وی را دستگیر کردند. وی با بیان اینکه فرد دستگیرشده در بازجویی‌ها عنوان کرد پس از دریافت کارت بازرگانی، آن را به شخص دیگری اجاره داده و تاکنون نیز بابت این کار مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال از آن شخص دریافت کرده است، گفت: طبق قانون صاحب کارت بازرگانی مشمول پرداخت مالیات بوده و این فرد حتی پس از اجاره دادن کارت خود نیز باید نسبت به پرداخت مالیات اقدام می‌کرد که از این کار امتناع کرده بود. فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: طبق اعلام مراجع ذیصلاح، میزان بدهی مالیاتی این فرد به بیش از ۱۱۱ میلیارد و ۳۷۴ میلیون ریال می‌رسد. وی همچنین از معرفی این ابربدهکار مالیاتی به دستگاه قضایی جهت صدور حکم لازم خبر داد.
نام:
ایمیل:
* نظر: