دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۲
کد خبر: ۱۷۹۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
رئیس‌فدراسیون کاراته، گفت: هدف نهایی ما کسب سهمیه لازم برای حضور در توکیو است و موفقیت در مسابقات شیلی، پله‌ای برای رسیدن به توکیو بود.

سید حسن طباطبایی اظهار داشت: اولین مسابقات سال ۲۰۲۰ میلادی که دارای امتیاز رنکینگ جهانی برای رسیدن به سهمیه بود، برگزار شد که به لطف خداوند، تیم‌های مردان و زنان ایران به نتایج مطلوبی رسیدند. هرچه به المپیک نزدیک می‌شویم، شرایط برای رسیدن به سهمیه دشوارتر می‌شود. برهمین اساس با وجود تمامی سختی‌ها و هزینه‌های سنگینی که سفر به شیلی داشت، تصمیم گرفتیم تا تیم را اعزام کنیم. جمع‌آوری امتیازات در مسابقات برای ما بسیار مهم است و نباید فرصت‌ها از دست برود.  وی افزود: مسئولان ورزش کشور، شرایط سخت کاراته را به خوبی درک کرده‌اند و در تمام این مدت کمک حال ما بوده‌اند. چند اعزام سخت دیگر هم در پیش داریم و امیدوارم بتوانیم در مسابقات پیش رو با تمام قدرت شرکت کنیم و امتیازات لازم را به دست آوریم.
وی با بیان اینکه تیم ایران در شرایط مناسبی است، افزود: تیم از شیلی راهی پاریس می‌شود و یک هفته اردو خواهد داشت و سپس در کاراته‌وان فرانسه شرکت می‌کند. این مقام مسئول افزود: هدف اصلی کسب سهمیه است و حضور در مسابقات مختلف، پله‌ای برای رسیدن به المپیک است. امیدوارم امتیازات لازم را برای کسب سهمیه به دست آورده و با حداکثر ظرفیت راهی توکیو شویم.


نام:
ایمیل:
* نظر: