شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۹
کد خبر: ۱۷۱۹۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۱
پسر بچه‌ای 8 ساله که توسط آدم ربایان گروگان گرفته شده بود باتلاش کارآگاهان آگاهی شهرستان میناب آزاد و به آغوش خانواده‌اش بازگشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از میناب، سرهنگ محمد رستمی‌ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درپی مراجعه و اعلام شکایت یکی از شهروندان تبعه افغانستان مبنی براینکه پسر بچه 8 ساله‌اش برای خرید نان از منزل خارج و توسط آدم‌ربایان ربوده شده، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران دایره جنایی پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و کنترل دوربین‌های مداربسته، مالک خودروی مورد استفاده آدم‌ربایان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند، افزود: متهم در بازجویی‌های فنی و تخصصی به آدم‌ربایی کودک 8 ساله با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی ‌میناب با‌ اشاره به اینکه آدم‌ربایان در تماس‌های مکرر با خانواده پسربچه ربوده شده درخواست وجه نقد داشتند، بیان داشت: مأموران با‌ ترفندهای پلیسی دریافتند آدم‌ربایان قصد خروج از مرز ایران به خاک افغانستان را دارند که با هماهنگی مقام قضایی متهم دستگیر شده موضوع دستگیری خود و همچنین اطلاع مأموران از نیت شومشان را به همدستان آدم‌ربا اعلام کرد تا هرچه زودتر نسبت به رها کردن گروگان اقدام کنند.
رستمی ‌اضافه کرد: آدم ربایان عرصه را بر خود تنگ دیده و با یک واسطه، فرد ربوده شده را به پایگاه بسیج سندرک تحویل و پسربچه صحیح و سالم به آغوش خانواده‌اش بازگردانده شد.
وی با بیان اینکه پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و متهم تحویل دادسرا شد؛ اظهار داشت: اقدامات پلیسی جهت دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.


نام:
ایمیل:
* نظر: