شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۳
کد خبر: ۱۷۱۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳


  محرومیت پلاتینی از فوتبال تمام شد
محرومیت ۴ ساله میشائیل پلاتینی از فوتبال به پایان رسید.
به گزارش دیلی میل، پلاتینی در سال ۲۰۱۶ قصد داشت جانشین بلاتر در فیفا شود ولی برملا شدن تخلفات زیادی که او انجام داده بود باعث شد که او همراه بلاتر با محرومیت سنگینی رو‌به‌رو شود. پلاتینی چند ساعت توسط پلیس فرانسه دستگیر و در ادامه آزاد شد. او که به دلیل تخلفات صورت گرفته به چهار سال محرومیت از هرگونه فعالیت فوتبال محروم شده بود، از امروز می‌تواند دوباره فعالیت‌های فوتبالی خود را از سر بگیرد. او در اواخر سال ۲۰۱۵ به دلیل دریافت رشوه به هشت سال محرومیت از فوتبال محروم شد که در ادامه محرومیت او کاهش یافت و به چهار سال رسید. پلاتینی ۶۴ ساله که یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان محسوب می‌شود و سه توپ طلای فوتبال جهان را در کارنامه خود دارد، عنوان کرده است قطعا به فوتبال بازمی‌گردد ولی نمی‌داند در چه پست و مقامی.
منچستریونایتد- لیورپول؛ ایستگاه پایانی سولسشایر؟
تقابل شیاطین سرخ با لیورپول ممکن است آخرین شانس اولگنار سولسشایر برای حفظ جایگاهش در منچستریونایتد باشد.
با نتایج ضعیفی که منچستریونایتد در فصل جاری کسب کرده که بدترین شروع‌ این تیم در 30 سال اخیر رقابت‌های لیگ برتر بوده، جایگاه اولگنار سولسشایر در اولدترافورد به شدت در خطر است. شیاطین سرخ که در آخرین بازی خود با نتیجه یک بر صفر مغلوب نیوکاسل شدند، در حال حاضر با 9 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس هستند.
نشریه «دیل‌میل» انگلیس مدعی شد بازی با لیورپول می‌تواند حکم ایستگاه پایانی را برای سولسشایر داشته باشد و در صورت شکست شیاطین سرخ مقابل تیم تحت‌هدایت یورگن کلوپ، احتمال اخراج وی از سمت سرمربیگری منچستریونایتد وجود دارد. این سناریو دسامبر سال گذشته برای ژوزه مورینیو رخ داد و مدیران این باشگاه پس از شکست 3 بر یک منچستریونایتد مقابل لیورپول اقدام به اخراج آقای خاص کردند.سولسشایر در اواخر آذر ماه سال گذشته بود که جانشین مورینیو در منچستریونایتد شد و تا پایان فصل گذشته به طور موقت هدایت شیاطین سرخ به وی سپرده شد. نتایج خوب اولگنار در چهار ماه اول کاری‌اش در منچستریونایتد، منجر به این شد که مدیران باشگاه با او قراردادی سه ساله منعقد کنند. در ادامه اما منچستریونایتد روندی پرفراز و نشیبی را در پیش گرفت و همین باعث شد تا جایگاه این سرمربی نروژی در این تیم به خطر بیفتد. از ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس به عنوان اصلی‌ترین گزینه سرمربیگری منچستریونایتد در صورت اخراج سولسشایر یاد شده است.تیم‌های منچستریونایتد و لیورپول در تاریخ 28 مهر در ورزشگاه اولدترافورد مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر: