پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳
کد خبر: ۱۶۹۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
اعضای تیم ملی کشتی فرنگی ایران بامداد پنجشنبه برای حضور در رقابت‌های جهانی و گزینشی المپیک راهی قزاقستان خواهند شد.شاگردان محمد بنا که آخرین اردوی آماده سازی خود برای حضور در رقابت‌های جهانی را پشت سر گذاشته اند، صبح امروز راهی شهر نورسلطان قزاقستان خواهند شد تا در بزرگترین آوردگاه کشتی جهان در سال ۲۰۱۹ به میدان بروند.
تیم جوان اما باانگیزه و پرامید کشتی فرنگی ایران در حالی راهی این مسابقات خواهد شد که علیرضا دبیر و حمید سوریان، رئیس‌و نایب رئیس‌فدراسیون کشتی نیز همراه با فرنگی‌کاران به قزاقستان خواهند رفت.
پویا ناصرپور در ۵۵ کیلوگرم، علیرضا نجاتی در ۶۰ کیلوگرم، میثم دلخانی در ۶۳ کیلوگرم، حامد تاب در ۶۷ کیلوگرم، امین کاویانی‌نژاد در ۷۲ کیلوگرم، محمدعلی گرایی در ۷۷ کیلوگرم، سعید عبدولی در ۸۲ کیلوگرم، رامین طاهری در ۸۷ کیلوگرم و محمدهادی ساروی در ۹۷ کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در ۱۳۰ کیلوگرم ، ۱۰ فرنگی کار ایران در رقابت‌های جهانی خواهند بود که باید برای کسب بهترین نتیجه در قزاقستان و کسب سهمیه در ۶ وزن المپیکی به مصاف رقبای خود بروند.
برنامه مسابقات فرنگی‌کاران کشورمان به شرح زیر است:
شنبه و یکشنبه ۲۳ و ۲۴ شهریورماه: مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم
یکشنبه و دوشنبه ۲۴ و ۲۵ شهریورماه: مسابقات اوزان ۶۷، ۸۷ و ۹۷ کیلوگرم
دوشنبه و سه شنبه ۲۵ و ۲۶ شهریورماه: مسابقات اوزان ۶۰، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم
این مسابقات از ساعت ۱۱ تا ۱۶ و ۱۸ تا ۲۱ برگزار می‌شود که ساعت ۱۱ به وقت قزاقستان ساعت ۹:۳۰ به وقت ایران است. مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان از ۲۳ تا ۳۱ شهریور در نورسلطان قزاقستان برگزار می‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: