جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
کد خبر: ۱۶۹۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
رئیس‌سازمان راهداری:
رئیس‌سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: باید برای سرعت بخشیدن به سفرهای زائران اربعین حسینی، تمام خدمات و امکانات را به خدمت بگیریم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده ای، عبدالهاشم حسن نیا
در نشست هم‌اندیشی راهکارهای ارتقای سطح خدمات و کاهش اتلاف وقت زائران در سفرهای اربعین با تاکید بر اهمیت سرعت بخشیدن به خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی، اظهار داشت: اتلاف وقت مردم حق‌الناس است و باید برای سرعت بخشیدن به سفرهای زائران اربعین حسینی، تمام خدمات و امکانات را به خدمت بگیریم که این امر، هم خدمت به مردم و ثواب اخروی است و هم خدمتگزاران به نوعی در زیارت اربعین سهیم خواهند بود.
رئیس‌سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای افزود: حماسه اربعین به یمن حضور عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) هر سال شکوه، عظمت و وسعت بیشتری می‌یابد، بنابراین به همان نسبت، باید امکانات و خدمات نیز توسط دستگاه‌های مرتبط به ویژه خدمات جاده‌ای و تامین وسایل نقلیه عمومی برای زائران وایجاد تسهیلات در پایانه‌های مرزی افزایش یابد.
حسن نیا تصریح کرد: برگزاری این نشست به این معناست که باید از هر فرصتی برای خدمت‌رسانی به مردم به ویژه مشتاقان مکتب ابا عبدالله الحسین(ع) بهره بگیریم تا بتوانیم در پویایی این نهضت بی‌بدلیل بشریت، سهم و وظیفه انسانی و اداری
خود را ادا کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: