شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
کد خبر: ۱۶۷۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران:
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رفع مشکل اقتصادی امروز، سخت‌تر از مدیریت جنگ تحمیلی نیست.
به گزارش ایرنا دریادار علی فدوی در آیین معارفه سرهنگ ابوالقاسم چمن فرمانده  جدید سپاه جوادالائمه خراسان شمالی اظهار داشت: رفع چالش‌ها و گرفتاری‌های اقتصادی کشور در گرو پای کار آمدن همه مسئولان و اقشار مختلف مردم است و اگر امروز دیده می‌شود در این بخش همچنان مشکلاتی داریم نشانگر آن است که همه پای کار نیامده‌اند. وی اظهار داشت: این گرفتاری‌های اقتصادی در سال‌های گذشته نیز بوده است و حضرت امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب و تمامی‌دولت‌ها نیز همواره آن را مطرح کرده و راه برون‌رفت از آن را نیز جلوگیری از خام‌فروشی بیان داشته‌اند. وی گفت: با وجود اینکه این امر سال‌ها مطرح می‌شود اما به قوت خود باقی مانده است، باید به طور اساسی این معضل را برطرف کنیم و با پشتوانه‌ای که در این ۴۰ سال ایجاد کرده‌ایم، این مشکل را به‌صورت ریشه‌ای حل کنیم.
وی افزود: دشمنان بعد از جنگ ما، به سراغ کشورهایی همچون یمن، سوریه، عراق و سایر کشورها رفتند چرا که فهمیدند آنان از ایران الگو گرفته‌اند و البته در این کشورها نیز توفیقی حاصل نکرده و در همه جا شکست خوردند.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی هم اکنون در دنیا عزیز، سربلند و دارای اقتدار است گفت: این امر مهم را شاید خودمان خوب درک نکنیم اما از نگاه بیرونی به ما بر این مهم تأکید دارند.
دریادار پاسدار فدوی با بیان اینکه این اقتداری که نظام جمهوری اسلامی به ما داده است بسیار ارزشمند است، افزود: حتی دشمنان به این اقتدار ایران اسلامی معترفند و علی‌رغم میل قلبی خود، نمی‌توانند آن را انکار کنند.
جانشین فرمانده کل سپاه اظهار داشت: دشمنی دشمنان روز به روز بیشتر می‌شود و آنان نابودی ما را می‌خواهند و این امر را بارها تکرار کرده‌اند، اما هیچگاه موفق نخواهند بود. دریادار فدوی به برخی از مسائل و چالش‌های فرهنگی نیز‌ اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز باید همه پای کار بیاییم، زیرا ضروری است برخی از این فرهنگ‌هایی را که دشمنان ایجاد کرده‌اند و برخی از مردم نیز از آن تأثیر گرفته‌اند، باید تغییر
کند.


نام:
ایمیل:
* نظر: