جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
کد خبر: ۱۵۸۱۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* اقدام اخیر شیطان بزرگ برخلاف خواسته آنها، محبوبیت سپاه را در بین مردم چندبرابر کرد و هجمه‌های چندساله رسانه‌های ضدانقلاب برای تخریب سپاه را نقش برآب کرد؟!
6406---0912
* خدا را شکر می‌کنیم که اقدام احمقانه آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران زمینه حداقلی تصویب FATF را در کشور هم از بین برد. البته دولت باید بخشنامه تحریم سپاه به بعضی از بانک‌ها را که دوسال قبل صادر کرده بود ملغی کند.
6111---0912
* راهپیمایی سراسری دفاع از سپاه در تاریخ جمعه 98/1/23 به نظرم سه پیام داشت: 1- به غربگرایان هشدار داد که دوره موج‌سواری تمام شده است 2- پوزه شیطان بزرگ بیش از پیش به خاک مالیده شد 3- به جهانیان اعلام شد که به اذن خداوند مرگ و فروپاشی آمریکا نزدیک است!
0291---0918
* حامیان فتنه88 که سپاه و بسیج را افراطی و دشمن ملت می‌خواندند و کسانی که می‌گفتند آمریکا از چندموشک نمی‌ترسد مشوق احمق‌ترین رئیس‌جمهور دنیا یعنی ترامپ در تروریست تلقی کردن سپاه می‌باشند! به راستی چطور حالا می‌توانند مدافع سپاه باشند؟ آیا می‌توانیم بپذیریم که این حمایت صادقانه است؟!
4073---0912و2842---0910
* سگی که پشت سرهم واق واق می‌کند ترس ندارد ترامپ رئيس جمهور آمریکا دراین چندسال مرتب صحبت از جنگ و حمله نظامی می‌کند ولی هیچ غلطی نتوانسته و نمی‌تواند بکند. این فرد چون قمارباز است فکر می‌کند از این طریق می‌تواند بازی را از ایران ببرد ولی دستش خوانده شده و بازنده است.
1163---0912
* سیل ویرانگر و آبگرفتگی مناطق وسیعی از استانها، شهرها و روستاهای کشور، فاجعه دردناکی بود که جبران آن عزم جدی و کمک‌های بی‌دریغ دولت و ملت را می‌طلبد. باید به کوتاهی‌های دولت هم در این زمینه با سرعت رسیدگی شود و با افراد خاطی نیز در دادگاه عادلانه برخورد شود تا مرهمی بر زخم مردم باشد و درس عبرتی برای آیندگان!
2143---0913
* برخی افراد در روستای زیارت در حوالی شهر گرگان و شهر گالیکش عامل تخریب بسیاری از کوهها و جنگل‌ها می‌شوند. ساخت و سازهای بی‌رویه و غیرمجاز هم بسیار است. با توجه به بی‌تفاوتی مسئول استان نسبت به این روند در استان، از دستگاه قضایی درخواست رسیدگی دارم.
ابراهیم مهربانی- گنبد کاووس
* اگر فقط برای مدتی تنگه هرمز بسته شود آمریکایی‌ها و کشورهای منطقه همه به غلط‌کردن و التماس می‌افتند متأسفانه دولت آقای روحانی با سیاست انفعال و لبخند دشمنان را صبور کرد.
7345---0912
* از فشاری که بیگانگان برای آزادسازی جاسوس‌های محیط‌زیست وارد می‌کنند می‌توان نتیجه گرفت که افراد دستگیر شده در ارتباط با جاسوسی به بهانه محیط‌زیست تا لحظه دستگیری در خدمت بیگانگان بوده‌اند و علیه ملت مرتکب خیانت شده‌اند. مسئولان امر نباید ضعف از خود نشان بدهند. هر خیانت پیشه‌ای باید به مجازات خیانت خود برسد.
ابوالقاسمی
* خوشحال شدیم که شنیدیم قرار است از لوازم خانگی تولید داخل به سیل‌زده‌ها کمک بشود این اقدام باعث شکوفایی و رونق تولید و اقتصاد در کشور خواهد شد. ان شاءا... تولیدکنندگان داخلی هم به سمت ارتقای کیفی محصولات‌شان بروند.
1183---0912
* وقتی مسئولان و مدیران انسان‌های بی‌کفایت و فاقد مدیریت باشند نتیجه این می‌شود که باران این رحمت الهی تبدیل به نقمت و بلا شده و به مردم آسیب وارد می‌گردد.
10210---0915
* اگر خسارت‌های سیل زیاد است به بی‌کفایتی مسئولان در اداره کارها مربوط می‌شود. مدیریت دولت در این سالها بسیار ضعیف بوده و هست.
8873---0936
* کاش از یک دولت کارآمد با مدیران جهادی برخوردار بودیم و می‌توانستیم خسارت‌های سیل را کم کرده و با هدایت این آب‌ها به مناطق خشک آنها را ذخیره‌سازی می‌کردیم.
9087---0901
* نباید گذاشت شرکت‌های شستا به سرنوشت رشت‌الکتریک دچار شوند. از دستگاه قضایی درخواست تدبیر و هوشیاری دارم.
9338--0930
* عجیب است که شرکت رجا اصرار دارد فیلم‌های مسئله‌دار و بامحتوای بدآموزی را در واگن‌های قطار برای مسافرین پخش کند! در سفری که ما داشتیم فیلم هزارپا در تمسخر جانبازان پخش شد.
8853---0912
* در این وضعیت اسفبار سیل لرستان و خوزستان، بانک ملی دائم پیام می‌فرستد که قسط وام شما به تأخیر افتاده اقدام کنید که حسابتان مسدود نشود! مردم این دو استان گرفتار لنگ یک سرپناه‌اند و این حضرات به دنبال منافع خود! اگر همین کار را با وام‌گیرندگان میلیاردی هم می‌کردند این وضع بدهی‌های میلیاردی نبود!
3982---0916
* توزیع بدون ساماندهی گوشت موجب شده گاهی در این کار دزدی بشود. چرا برای توزیع عادلانه مایحتاج ضروری مردم اقدام حساب‌شده‌تری صورت نمی‌گیرد و دولت کاری نمی‌کند؟
1938---0937
* ما شهروندان اصفهان از مترو فقط تا 9 شب بهره‌مند هستیم در ضمن مترو در روزهای جمعه تعطیل است. برای رعایت حال شهروندان از مسئولان شهر درخواست تجدیدنظر در ساعت کار مترو و افزایش آن را داریم.
2143---0913
* لطفا مسئولان امر کاری کنند که تمامی گوشی‌های تلفن همراه قابلیت دریافت و پرداخت عوارض بزرگ‌راه‌ها را داشته باشند نه تنها گوشی‌های دارای محیط اندروید؟
جعفری- تهران
* برای تعویض صفحه کلاچ پرایدم به نمایندگی سایپا در یکی از شهرهای استان گیلان مراجعه کردم. نمایندگی علاوه بر دریافت اجرت تعمیر خودرو، مبلغ پنجاه هزار تومان هم بابت مالیات اخذ کرد! مگر صاحبان خودرو سالانه مالیات و عوارض خودرو به دولت نمی‌پردازند؟!
4143---0911
* در مرکز شهر اهواز خیابان سیروس شرقی و خاقانی به مرکز فروش گوشت قرمز و ماهی تبدیل شده بوی آزار‌دهنده ناشی از تجمع زباله و مواد زاید ماهی سلامت شهروندان را به خطر انداخته است چرا شهرداری برای بهداشت این منطقه کاری نمی‌کند؟
5568---0936
* در حالی که مرکز آمار کشور تورم را 47 درصد اعلام کرده مسئولان امر درخصوص اضافه کردن 20 درصد حقوق مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی مردد و بی‌انگیزه هستند! مشکل این است که دولتمردان ما درد مردم را متوجه نیستند.
9219---0903
* با توجه به مصوبه دولت و با احترام عرض می‌کنم اینجانب فاقد شغل و درآمدم و تاکنون هم از بسته‌های حمایتی محروم بوده‌ام. وزارت صمت و تعاون، کار و رفاه مشکلات امثال مرا مرتفع نماید...؟!
5568---0936


نام:
ایمیل:
* نظر: