شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹
کد خبر: ۱۵۱۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
جانشین فرماندهی انتظامي سیستان و بلوچستان از عمليات موفقيت‌آميز ماموران انتظامي شهرستان نیکشهر در شناسايي گروگانگیران و رهایی فرد ربوده شده خبر داد.

سرتیپ احمد طاهری در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: درپی مراجعه حضوری خانواده مردی در حدود 50 ساله و اعلام ربوده شدن او توسط عده‌ای ناشناس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این  شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که ربایندگان با تماس تلفنی با این فرد به بهانه سپردن انجام یک کار عمرانی، او را به حاشیه شهر و محلی خلوت کشانده و با تهدید سوار یک دستگاه پژو 405 نقره‌ای کرده و گروگان گرفتند.
طاهری با اشاره به اینکه با تماس تلفنی گروگانگیران با خانواده فرد ربوده شده و مطالبه مبلغ چهار میلیارد ریال، انگیزه مالی جرم معلوم شد ابراز داشت: مأموران پلیس با استفاده از سرنخ‌های موجود و  اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند هویت و مخفیگاه آدم‌ربایان را شناسایی کنند.       
این مقام ارشد انتظامی گفت: مأموران پلیس پس از شناسایی مخفیگاه گروگانگیران در روستای گورناگان بخش چانف نیکشهر عملیات شبانه‌ای را برای رهایی گروگان آغاز کردند.
طاهری گفت: فرد ربوده شده پس از آزادی صحیح وسالم به آغوش خانواده بازگشت و دستگیری ربایندگان نیز در دستور کار پلیس قرار دارد.نام:
ایمیل:
* نظر: