شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
کد خبر: ۱۴۴۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۲
دو مجری تلویزیون در گفت‌وگو با کیهان
دو مجری تلویزیون، اخلاق‌گرایی را بارزترین ویژگی فعالیت مرحوم بهرام شفیع در عرصه اجرا توصیف کردند.

علی مرادی، از مجریان جوان تلویزیون درباره بهرام شفیع به خبرنگار کیهان گفت: برخلاف بسیاری از مجریان ورزشی، بهرام شفیع صداقت داشت.
وی توضیح داد: هر برنامه‌ای را به مجری‌اش می‌شناسند و مجری، پیشانی یک برنامه محسوب می‌شود. اینکه برنامه‌ای چون «ورزش و مردم» این همه سال ادامه یافته و جامعه ورزشی کشور را با خودش همراه کرده، به خاطر مجری این برنامه یعنی بهرام شفیع بوده.
عبدالرضا امیراحمدی، مجری تلویزیون نیز به خبرنگار کیهان گفت: بهرام شفیع خودش به حرفی که می‌زد عمل می‌کرد و اهل شعار دادن نبود.
وی به ذکر خاطره‌ای از اولین برخوردش با مرحوم شفیع پرداخت و توضیح داد: در آغاز کار اجرا، یک بار نزد بهرام شفیع رفتم و او به بنده گفت که در شش ماه اول، فقط ظاهر یک مجری به چشم می‌آید، اما پس از شش ماه، باطن مجری برای مردم رو می‌شود و به همین دلیل اگر بخواهی فیلم بازی کنی و حرف و عملت یکی نباشد، مردم تو را پس خواهند زد. باید درونت زلال باشد، وگرنه دستت برای مردم رو خواهد شد.
امیراحمدی همچنین درباره شیوه اجرای بهرام شفیع هم گفت: در زمانی که هنوز برنامه‌های مختلف ورزشی پا نگرفته بودند، اجرای وی منحصر به فرد بود و تکیه کلام‌های خاصی را وارد ادبیات اجرای برنامه‌های ورزشی کرد. برای او خیلی مهم بود که به مهمان‌های برنامه‌اش توهین نشود؛ اخلاق‌گرایی برای بهرام شفیع، از ایجاد جار و جنجال و شهرت مهم‌تر بود.نام:
ایمیل:
* نظر: