سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
کد خبر: ۱۴۲۶۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹
ابوظبی در راستای ادامه تحرکات علیه مقاومت فلسطین میزبان دیدارهایی محرمانه با مشارکت مقامات آمریکایی و سعودی شده است.همزمان با تلاش‌های مصر برای دستیابی به توافق آتش‌بس میان حماس و رژیم صهیونیستی،  برخی از کشورهای مرتجع عربی به دستور «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا دیدارهایی محرمانه برای تغییر خطوط کلی آرمان فلسطین برگزار کرده‌اند.
فارس دراین‌باره به نقل از «الخلیج آنلاین» نوشته: در این دیدارها که در ابوظبی پایتخت امارات برگزار شده، شخصیت‌های فلسطینی در خارج و مقاماتی از دولت آمریکا حضور داشته‌اند. منابع آگاه مصری که به دلیل حساس بودن مناصبشان خواسته‌اند نامشان فاش نشود، اعلام کردند ابوظبی تا کنون حداقل میزبان سه دیدار بوده و مقامات اماراتی، عربستانی و مصری به علاوه «فلسطینی‌های معارض» در این دیدارها شرکت‌ کرده‌اند و همه اینها تحت نظارت دولت آمریکا بوده است.
دراین دیدارها هیچ طرف رسمی از جانب تشکیلات خودگردان به ریاست «محمود عباس» یا حتی جنبش فتح حضور نداشته‌اند و این موضوع نشان می‌دهد آنچه در حال آماده شدن است مخالف با موضع فلسطین درباره مسائل سیاسی مطرح شده و در رأس آنها «معامله قرن» خواهد بود. 


نام:
ایمیل:
* نظر: