پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۴
کد خبر: ۱۳۴۶۶۴
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱
* 12 هزار تن روغن پالم تاریخ مصرف گذشته در سال96 وارد کشور شده است.به گزارش تسنیم، دستگاه دولتی که متولی واردات این روغن پالم بوده، گزارش غلطی را به نهادهای مسئول درخصوص تاریخ انقضای این روغن‌ها داده است.طبق اخبار واصله این محموله که بیش از حجم مصرف داخلی هم هست، از گمرک ترخیص شده است.
* به دلیل ورود نقدینگی جدید به بازار سهام شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دیروز با افزایش 2 هزار و 767 واحد به رقم 99 هزار و 146 واحد رسید. همچنین دیروزشاخص قیمت با معیار وزنی ارزشی 857 واحد رشد کرد و به رقم 30 هزار و 735 واحد رسید.
* رئیس ‌هیئت امنای انبوه‌سازان فاز 8 شهر پردیس گفت: علیرغم ابلاغیه دادستان تهران مبنی بر حضور مسئولان بانک‌های دولتی در میان انبوه‌سازان و پاسخگویی به سؤالات، مسئولان ارشد بانک مسکن به سؤالات انبوه‌سازان مسکن مهر پاسخ ندادند. وکیل اصغری در گفت‌وگو با فارس افزود: درخواست ما از بانک مسکن این است که اعتبارات و تسهیلات مسکن مهر را به موقع در اختیار انبوه‌سازان بگذارد، تا انبوه‌سازان هم سریعتر پروژه‌ها را به اتمام برسانند و هم از طلبکار شدن بیش از حد جلوگیری شود.
* رئیس ‌اتحادیه طلا و سکه در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان، درخصوص افزایش قیمت سکه در روزهای اخیر اظهار کرد: در چند روز گذشته، قیمت سکه روند افزایشی داشته است که شاید بتوان آن را به دوعامل نوسانات قیمت ارز و افزایش تقاضایی که در بازار وجود دارد، نسبت داد.
* رئیس ‌اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی اعلام کرد: در پی ممنوع شدن صادرات دام زنده سبک از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، قیمت گوشت گوسفند طی روزهای گذشته ۵۰۰۰ تومان کاهش یافت و این ارزانی استمرار خواهد
داشت.


نام:
ایمیل:
* نظر: