kayhan.ir

کد خبر: ۶۹۶۸۴
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۳
بانک انصار موفق شد برای ششمین سال پیاپی گواهینامه استاندارد ISO10015:1999 را که در حوزه نظام آموزشی طراحی شده، کسب کند تا گام اساسی دیگری را در راستای حرفه‌ای‌گرایی مبتنی بر تعالی سرمایه انسانی خود بردارد.


به گزارش اداره کل بازاریابی و تبلیغات گواهینامه استاندارد ISO10015:1999 که از سوی شرکت معتبر ‌DQS آلمان به بانک انصار اهدا شده، براساس انجام ممیزی‌های دقیق مراقبتی و رعایت استانداردهای بین‌المللی نسبت به فعالیت‌های آموزشی (راهنمایی برای آموزش) صورت گرفته است.
این استاندارد بین‌المللی راهکارهایی به دست می‌دهد که سازمان‌ها و سرمایه انسانی آنها را در زمینه مسائل مربوط به آموزش یاری می‌نماید.
اهداف بانک برای بهبود مستمر که دربرگیرنده عملکرد فراتر از انتظار سرمایه انسانی است، ممکن است تحت تاثیر گروهی از عوامل خارجی از جمله تغییر بازار، فناوری، نوآوری، ملزومات و نیازهای مشتریان و سهامداران دیگر قرار گیرد. چنین تغییراتی می‌تواند سازمان را به تحلیل نیازهای مرتبط و به روز مشتریان ترغیب نماید.
نقش این استاندارد، تهیه راهنما برای سازمان‌ها به منظور شناسایی و تجزیه و تحلیل نیازهای آموزشی، طراحی و برنامه‌ریزی آموزش، تدارک برای آموزش، ارزشیابی آموزش، کنترل و بهبود فرایند و اثربخشی بیشتر است و هدف آن کمک به سازمان‌هاست تا آموزش خود را به یک سرمایه‌گذاری موثرتر و کاراتر تبدیل کنند. آموزش مفید، موثر و سیستماتیک می‌تواند سهم بسزایی در رسیدن بانک به اهداف سازمانی که همانا کسب سود و رضایت بیشتر برای ذی‌نفعان می‌باشد برساند.

نام:
ایمیل:
* نظر: