kayhan.ir

کد خبر: ۲۹۱۴۹۱
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۰

دوربرگردان غیرهمسطح بزرگراه شهید همدانی به بهره‌برداری رسید

 
 
دوربرگردان غیرهمسطح شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی طی مراسمی با حضور معاون فنی عمرانی شهرداری تهران و جمعی از مسئولان شهری در منطقه ۲۲ به بهره‌برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری شهر، آیین افتتاح دوربرگردان غیرهمسطح شرق به شرق بزرگراه شهید حسین همدانی صبح دیروز در قالب یکصد و سی و دومین پویش امید و افتخار با حضور ‌هادی حق بین، معاون فنی و عمران شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
هادی حق بین در این مراسم اظهار داشت: با اشاره به ویژگی‌های این پروژه گفت: ۸۵ نقطه در سطح شهردار تهران در قالب پروژه‌های
فرا‌منطقه‌ای توسط معاونت فنی و عمران در حال انجام است. 
حق بین با بیان اینکه یکی از نیاز‌های شهر موضوع آسفالت است که یک اقدام مستمر است، عنوان کرد: در همین راستا هدف بزرگ‌تری را دنبال می‌کنیم و با اجرای تراش روکش ۶۳۰ هزار تن آسفالت حدود ۱۲ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشتیم.
وی در حاشیه این مراسم گفت: اجرای پروژه امروز حدودا ۱۴ ماه به طول انجامید. دو معارض جدی داشتیم. یکی شرکت لاستیک‌سازی و دیگری معارض تاسیسات برقی که برطرف شدند.
معاون فنی و عمران شهرداری تهران ادامه داد: امروز با رقم ۱۵۰ میلیارد تومان این پروژه افتتاح شد و پروژه دوگاز که دسترسی به شهرهای پیرامونی تهران را حل می‌کند برای سال آینده افتتاح خواهد شد. پروژه دوگاز در مرحله تجهیز کارگاه است و وارد فاز اجرائی آن شدیم و فاز اول در همین دوره افتتاح خواهد شد.
حق‌بین با بیان اینکه طرح پروژه نواب تندگویان تغییرات اساسی کرد و حجم عملیات به شدت بالا رفته است، افزود: فاز سوم این پروژه که از مهم‌ترین مسیرها از سمت جنوب به شمال است ظرف یک ماه آینده بازگشایی خواهد شد و باعث اصلاح هندسی منطقه خواهد شد. تا این لحظه رقمی بالغ بر ۲۵۰ میلیارد هزینه شده و احتمالا به ۳۰۰ میلیارد برسد.