kayhan.ir

کد خبر: ۲۹۱۰۴۳
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۴
سخنگوی شورای شهر تهران:

اسناد و جزئیات محرمانه قرارداد شهرداری تهران با چین به شورای شهر ارائه شد

 
 
 
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تمام اسناد، مدارک و جزئیات محرمانه و غیرمحرمانه قرارداد حمل‌ونقل شهرداری تهران با چین در جلسه هم‌اندیشی به اعضای شورای شهر ارائه شد.
به گزارش پایگاه خبری شهر، علیرضا نادعلی با بیان اینکه هر عضو به عنوان نماینده شورا این حق را دارد که پرسش‌هایی را درباره قرارداد چین مطرح و نظرات خود را اعلام کند، اظهار داشت: جلسه هم‌اندیشی به دعوت رئیس شورا برای بررسی قرارداد چین پیش از ایام تعطیلات شورا برگزار شد. هم نمایندگانی از مجموعه بانک شهر و شرکت‌های وابسته و هم معاونت حمل‌ونقل با مجموعه‌های زیرنظر خود در این جلسه حضور داشتند و اسناد، مدارک و جزئیات محرمانه و غیرمحرمانه را به اعضای شورا ارائه کردند.
نادعلی با بیان اینکه در آن جلسه برخی اعضا دعوت رئیس شورا را اجابت نکردند و حضور نداشتند، افزود: ما دنبال نمود بخشیدن و نشان دادن عملکرد شهردار نیستیم بلکه می‌خواهیم کاهش مشکلات تردد شهروندان و توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی را به ثمر برسانیم. وی درخصوص تذکر یکی از اعضا مبنی بر عدم پاسخ هیئت تطبیق فرمانداری به شورا در رابطه با مصوبه قرارداد شهرداری با چین هم یادآور شد: رئیس شورا مباحث را با فرمانداری دنبال می‌کند و اگر مباحث فنی وجود داشته باشد، رفع می‌شود.