kayhan.ir

کد خبر: ۲۹۰۶۲۹
تاریخ انتشار : ۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۲

استقرار صندوق انتخابات ریاست‌جمهوری در ورزشگاه شیرودی برای اهالی ورزش 

 
 
معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از برپایی صندوق سیار ویژه انتخابات ریاست‌جمهوری در روز جمعه هشتم تیرماه در مجموعه ورزشی شهید شیرودی از ساعت ۹ تا ۱۲ ویژه جامعه‌ ورزش خبر داد.
محمدشروین اسبقیان در نشست وبیناری با رؤسای فدراسیون‌های ورزشی با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس‌جمهور شهید و دیگر خادمان ملت، اظهار داشت: خدمات دولت در زمان شهید آیت‌الله رئیسی بسیار قابل‌توجه بود به‌طوری که دغدغه بسیار زیادی نسبت به موضوعات ورزشی داشتند تا جایی که سه‌بار در مراسم تکریم از قهرمانان حضور یافتند و همواره حمایت قابل‌توجهی از ورزشکاران داشتند و با حمایت رئیس‌جمهور شهید و معاونان ایشان و پیگیری مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، هیچ بدهی در زمینه پاداش‌ها باقی نمانده است.
معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به همراهی جامعه ورزش و جوانان در اتفاقات مختلف از جمله سیل و زلزله با آسیب‌دیدگان از این حادثه‌ها، ادامه داد: انتخابات ریاست‌جمهوری فراز مهم دیگری در تاریخ این نظام است و قطعا جامعه‌ پرمخاطب ورزش همراه با دیگر اقشار جامعه، حضور پرشور و شعوری را به نمایش خواهند گذاشت. سید محمدشروین اسبقیان گفت: دعوت می‌کنیم همچون انتخابات در دوره‌های گذشته، هر فدراسیون به اتفاق مدیران، مربیان، قهرمانان، داوران و پیشکسوتان حضور گسترده و حداکثری در انتخابات ریاست‌جمهوری داشته باشند. صندوق سیار رأی‌گیری برای انتخابات ریاست‌جمهوری روز جمعه هشتم تیرماه از ساعت ۹ تا ۱۲ در مجموعه ورزشی شهید شیرودی فعال می‌شود و در سایر استان‌ها نیز هماهنگی لازم با دستگاه‌های مسئول برای ایجاد صندوق سیار ویژه ورزشکاران هماهنگی لازم به عمل‌ آمده است تا جامعه ورزش بار دیگر حضور پرشور و شعور خود را در برابر یاوه‌گویی‌های سردمداران استکبار جهانی به اثبات برسانند.