kayhan.ir

کد خبر: ۲۹۰۴۹۴
تاریخ انتشار : ۰۲ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۱
یادبود شهید مدافع حرم جواد محمدی

آماده‌ام هزار بار برای خامنه‌ای بمیرم (حدیث دشت عشق)

 
 
 
شهید مدافع حرم جواد محمدی، اهل محله دینان شهرستان درچه استان اصفهان، ۱۶ خرداد سال ۹۶ در تقابل با گروه تروریستی داعش در سوریه به فیض شهادت نائل آمد. 
پیکر وی 27 روز مفقود بود و سپس پیدا شد. شهید مدافع حرم جاسم حمید از دوستان و علاقه‌مندان شهید محمدی بود که برای یافتن پیکر وی قربانی کردن یک گوسفند را نذر کرده بود. شهید محمدی با اینکه جوان و متولد سال 62 بود اما از نظر اخلاقی، بسیار رشید و بزرگ بود. به‌طوری که رمضانعلی محمدی، پدر شهید، در مصاحبه‌ای گفته بود: جواد هر وقت به من می‌رسید، دست مرا می‌بوسید، و در واقع یک معلم برای من و خانواده محسوب می‌شد. 
شهید مدافع حرم جواد محمدی در بخشی از وصیت‌نامه خودش نوشته بود: «اگر خدا لطف کرد و شهادت نصیب من شد، من در آن دنیا یقۀ بی‌حجاب‌ها را و کسانی که تبلیغ بی‌حجابی می‌کنند را می‌گیرم. من آماده‌ام هزار بار برای سیدعلی خامنه‌ای بمیرم و زنده شوم و باز هم در رکاب ولی‌فقیه باشم.سفارش به پاسداران، [اینکه] از مرگ نترسید، مرگ در رختخواب هم یقۀ ما را می‌گیرد، لذا سعی کنید طوری حرکت کنید، که مرگ شما با شهادت و همراه خون ‌دادن باشد و خداوند به‌شما مباهات کند. اگر امام سیدعلی خامنه‌ای گفتند: بِبُر، بِبُرید؛ و اگر گفتند نَبُر، نَبُرید. دستور مقام معظم رهبری باید عملی شود. شهادت نوع مرگ را عوض می‌کند، ولی زمان آن ‌را نه، و اگر من لایق باشم، شهادت نصیب من می‌شود. من به‌صورت داوطلبانه برای نابودی اسرائیل به سوریه اعزام می‌شوم.»