kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۸۳۰۴
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۰

کشف ۳ کیلوگرم مخدر شیشه از هندوانه‌های اهدایی به زندان اصفهان

 
 
فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف سه کیلوگرم شیشه در داخل سه تن هندوانه اهدایی در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی زندان اصفهان خبر داد.
به گزارش ایرنا از پلیس، سردار رضا بنی اسدی‌فر اظهار داشت: یکی از زندانیان اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی زندان اصفهان که در مرخصی بوده است، نسبت به اهدای حدود سه تـن هندوانه برای مصرف زندانیان اقدام و آن را وارد اردوگاه می‌کند. در زمان تخلیه بار هندوانه اهدایی در انبار اردوگاه و حین بازرسی توسط کارکنان یگان حفاظت زندان به یکی از هندوانه‌ها مشـکوک می‌شوند.
بنی اسدی فر افزود: پس از بررسی دقیق‌تر آن، همکاران متوجه برش انتهایی هندوانه به صورت دایره‌ای شده و اثرات چسب در آن قسمت موجب می‌شود تا نسبت به باز کردن هندوانه اقدام کنند. بعد از شکافتن این هندوانه از داخل آن مقدار سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه که به صــورت ماهرانه جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
وی یادآور شد: دقت عوامل یگان حفاظت در زمان تخلیه بار و هوشیاری آنان و سپـس بررسی کامل بار اهدائی و خودروی حامل از اقدامات صورت گرفته بعدی بود.
فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا با تصریح اینکه راننده کامیون به اتهام اقدام در ورود مواد مخدر به داخل زندان دستگیر شد، ادامه داد: متهم اصلی نیز پس از کسب دستور قضائی در مخفیگاه خود شناسایی، دستگیر و تحویل مرجع قضائی شد.