kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۸۲۵۲
تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۳

دیدار خانواده محمدرضا نوری شهروند زندانی کشورمان در عراق با امیرعبداللهیان

 

پدر و همسر محمدرضا نوری شهروند زندانی کشورمان در عراق در دیدار با وزیر امور خارجه، خواستار تقویت تلاش‌ها برای آزادی و انتقال وی به کشور شدند.
پدر و همسر آقای محمدرضا نوری شهروند زندانی کشورمان در عراق در دیدار با دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، ضمن تشریح روند دستگیری و پرونده قضائی ایشان، خواستار تقویت تلاش‌ها برای آزادی و انتقال وی به کشور شدند.
همسر آقای نوری با اشاره به تألمات شدید روحی خود و فرزندان خردسالش از دوران سخت و طولانی زندان شوهرش، نسبت به وضعیت جسمانی و روحی ایشان ابراز نگرانی کرد و از وزیر امور خارجه کشورمان خواست تا تلاش‌ها برای آزادی و انتقال آقای نوری به ایران با قوت تداوم یابد.
دکتر امیرعبداللهیان نیز در این دیدار، با اشاره به وظیفه ذاتی دستگاه دیپلماسی برای حمایت از حقوق کنسولی ایرانیان در اقصی نقاط جهان، بر اهتمام ویژه مسئولین کشور به خصوص دستگاه دیپلماسی برای پیگیری پرونده آقای محمدرضا نوری تاکید کرد. وزیر امور خارجه ضمن تشریح تلاش‌های صورت گرفته تاکنون در این خصوص، خطاب به پدر و همسر آقای نوری تصریح کرد: دستگاه دیپلماسی از هیچ تلاشی برای کمک و مساعدت به آقای نوری و تسریع در روند آزادی و انتقال ایشان به کشور فروگذار نخواهد کرد.