kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۸۰۵۵
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۸

اخبار کوتاه از فوتبال

 

ویسی: با 5 امتیاز در لیگ برتر می‌مانیم
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: متاسفانه فولاد جزو تیم‌هایی است که برای نیفتادن رقابت می‌کند و باید برابر استقلال یک بازی بسیار هوشمندانه و متمرکز داشته باشیم تا حداقل امتیاز را در آزادی بگیریم.
عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری قبل از بازی تیمش برابر استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار کرد: بازی‌ها به هفته‌های پایانی رسیده و مطمئنا بسیار حساس و هیجانی شده است. یک ماراتن است که چند متر آخرش بسیار هیجانی می‌شود. پایین جدول خیلی حساس‌تر است. در بالای جدول دو تیم برای قهرمانی می‌جنگند اما در پایین جدول ۵ تیم برتر نیفتادن رقابت می‌کنند. متاسفانه فولاد جزو این تیم‌هاست و باید یک بازی بسیار هوشمندانه و متمرکز داشته باشیم تا حداقل امتیاز را در آزادی از استقلال بگیریم. استقلال برای ما قابل احترام است و مانند یک قهرمان به آنها نگاه می‌کنیم. می‌جنگیم و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم تا دست پر به اهواز برگردیم. سرمربی فولاد افزود: ما برای نباختن بازی می‌کنیم. حتی تک امتیاز می‌تواند تیم ما را در جدول نگه دارد. گول نمی‌خوریم که با استقلال انتحاری بازی کنیم و از آن سمت بام بیفتیم. مطمئنا باید با پنج امتیاز در لیگ بمانیم و این امتیازات را می‌گیریم. تلاشمان این است که یک امتیاز را بگیریم و همه سعی‌مان این است که شکست نخوریم. نکونام هم از فولاد شناخت دارد و تمام فولادی‌ها هم از نکونام شناخت دارند.
قضاوت تیم داوری ایران 
در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶
فدراسیون جهانی فوتبال از قضاوت تیم داوری ایران در دیدار تاجیکستان و پاکستان خبر داد.
در چارچوب رقابت‌های گروه G مرحله گروهی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۶ تاجیکستان و پاکستان روز سه‌شنبه (۲۲ خردادماه) از ساعت ۲۰ به وقت محلی در ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه به مصاف هم می‌روند. بر اساس اعلام فدراسیون بین‌المللی فوتبال، موعود بنیادی‌فرد به عنوان داور، سعید قاسمی و علیرضا ایلدروم به عنوان کمک‌های وی قضاوت این مسابقه را برعهده ‌دارند. همچنین حسن اکرمی به عنوان داور چهارم در این بازی حضور دارد. ناظر داوری از کشور بحرین و نماینده مسابقه از کشور اردن انتخاب شده است.