kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۷۴۳۲
تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۱
سردار حاجی‌زاده:

در عملیات «وعده صادق» تنها با ۲۰ درصد از توان مقابل ابرقدرت‌ها ایستادیم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به عملیات موشکی پهپادی «وعده صادق» علیه رژیم صهیونیستی گفت: این عملیات نکات پنهان زیادی دارد و تنها از ۲۰ درصد از امکاناتی که برای عملیات فراهم شده برای تنبیه استفاده کردیم.
 
 
 
 
سردار امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به عملیات موشکی پهپادی وعده صادق علیه رژیم صهیونیستی گفت: این عملیات نکات پنهان زیادی دارد و تنها یک بخشی از یک نیرو بود.
به گزارش تسنیم، وی افزود: ما آن شب در این عملیات تنها از 20 درصد از امکاناتی که برای عملیات فراهم شده برای تنبیه استفاده کردیم و برای همین
20 درصد هم یک صف‌آرایی عجیب و غریبی شد.
سردار حاجی‌زاده تاکید کرد: آمریکایی‌ها که گفته بودند ما دخالت نمی‌کنیم کاملا دخالت کردند و آمدند کنار رژیم صهیونیستی و رژیم هم حملات به مناطق شمال و محور حزب‌الله و غزه را تعطیل کرد و حتی یک بدون سرنشین هم در آن مناطق نداشتند و همه را به سمت ایران بسیج کردند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: آمریکا، انگلیس و فرانسه به کنار رژیم صهیونیستی آمدند و بسیاری از کشورهای اطراف هم به این رژیم کمک کردند.
وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها علاوه‌بر هواپیما رزم‌ناوها و ناوهای هواپیمابر خودشان را آوردند و آن شب تنها 20 درصد توان نیروی هوافضای سپاه صرف مقابله با آمریکا و انگلیس و فرانسه و همه اینها شده بود و با این حال پیروزی بزرگ حاصل شد.
سردار حاجی زاده گفت: این پیروزی به برکت خون شهدا و تدبیر و تصمیم مقام معظم رهبری و دعا و تبلور اراده مردم بود.