kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۶۴۰۶
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۴

کیهان و خوانندگان

 

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323

* ایران با موشک‌باران سرزمین‌های اشغالی برای اولین بار از داخل کشورمان نشان داد در موضوع امنیت خود مماشات نمی‌کند. امیدواریم هم شیطان بزرگ و هم ولیده نامشروعش و همپالگی‌هایشان متوجه شده باشند و برای همیشه از توطئه‌گری علیه کشورمان کنار بکشند و الا با غرش موشک‌های قدرتمندتری مواجه می‌شوند و باید به دنبال خرید لانه موش بگردند.
اباذری
* رژیم صهیونیستی به علت حمایت قدرت‌های بزرگ به یک رژیم بی‌مسئولیت در عرصه جهانی تبدیل شده و در شش ماه اخیر در جنگ غزه نشان داده که به هیچ معاهده و هنجار بین‌المللی احترام و ارزشی قائل نیست و جز حرف زور نمی‌فهمد و با حمله اخیر به کنسولگری جمهوری اسلامی در حقیقت به خاک کشورمان حمله کرد. این‌جا بود که جمهوری اسلامی او را با موشک‌باران ادب کرد.
جودکی
 * عملیات غرورآفرین سپاه در بازکردن در جهنم به روی صهیونیست‌ها در تاریخ ثبت و باعث درهم شکستن روحیه و اعتماد به نفس صهیونیست‌ها و غرور و افتخار برای آزادی‌خواهان جهان شد.
 آقاباقری
* عملیات غرورآفرین ایران نشان داد که به قول سید مقاومت سید حسن نصرالله، گنبدآهنین به مثابه خانه عنکبوت با غرش موشک و پهپادها فروریخت!
قربانی
* اگر شیطان بزرگ و رژیم کودک‌کش بخواهند دست به مقابله و یا تحرک و جنایت بزنند، گور خود را خواهند کند.
خرسندی
* درهمان ساعات شامگاه حمله پهپادی و موشکی ایران به خاک اراضی اشغالی، شمار زیادی از امت اسلام با حضور بر سر مزار پدر موشکی ایران، یاد شهید 
حسن طهرانی‌مقدم را گرامی داشتند.
کیایی
* کشورهای آمریکا، فرانسه،انگلیس، عربستان و اردن که در حمله ترکیبی سپاه پاسداران از رژیم جعلی وحشی دفاع کردند باید منتظر عواقب کارشان باشند.
شیخ‌‌زاده
*ما در مقام کنش نیستیم ما در حال واکنشیم، واکنش به چندین بار حمله به مستشاران و اماکن حساس‌مان. همین! آن‌چه شاهد آن هستیم دفاع است، دفاع از تمامیت ارضی، دفاع از عزت مردم ایران، دفاع از آبروی این سرزمین‌، دفاع از انقلاب و اسلامِ عزیز. 
میرزاخانی
*حمله پهپادی و موشکی ایران به رژیم اشغالگر قدس، نشان دادن گوشه‌ای
از توان نظامی جمهوری اسلامی علیه غرب بود و با این عملیات کوچک کار 
رژیم جعلی تمام شد. 
صدیقی
*کوتاه‌ترین خطبه نماز جمعه در این سال‌ها در جهان اسلام خطبه شیخ 
محمود الحسنات در یکی از شهرهای ترکیه است که گفته اگر بیش از ۳۰ هزار شهید و ۷۰ هزار مجروح و ۲ میلیون آواره نتوانستند امت اسلام را بیدار کنند، حرف‌های من چه می‌تواند بکند؟بعد هم او بلافاصله مشغول اقامه نماز شد. ولی با همین چند جمله کوتاه توانست یک دنیا مطلب را به مخاطب منتقل بکند.
سعادتی
*وقتی به شیخ زکزاکی فکر می‌کنم که در کمتر از ۲۰ سال توانسته در نیجریه حدود ۲۵ میلیون نفر را شیعه کند که ۹۰ درصد آنها مقلد آیت‌الله خامنه‌ای هستند و از سوی دیگر شش فرزندش را هم شهید کرده‌اند و خودش و همسرش هم شکنجه شده و حبس کشیده‌اند واقعا از خودم خجالت می‌کشم. چرا که با مقداری بالا و پایین شدن قیمت‌ها در ایران ایمانم متزلزل می‌شود. 
رنجبری
*مولوی عبدالحمید به جای محکوم کردن شرارت تروریست‌های شرق کشور اظهار داشته جیش العدل و حکومت جنگ را متوقف کنند و به گفت‌وگو بنشینند! بعد هم گفته حکومت گوش شنوایی ندارد ولی باز هم به جای خونریزی به گفت‌وگو تاکید می‌کنم. این فرد ته حرفش تهدید کردن نظام است که اگر با گروهک تروریستی وهابی جیش الظلم توافق نکنید و به خواسته‌های او توجه نکنید خون بیشتری ریخته خواهد شد. فقط خواستم یک گوشه از مظلومیت نظام مقتدر جمهوری اسلامی را بیان کرده باشم.
سعیدلو
* همکاری پادشاه اردن با ائتلاف آمریکایی برای دفاع از رژیم صهیونیستی در جریان حمله موشکی پهپادی سپاه نشانه حقارت و نوکرمآبی این عنصر خودفروخته است. از مسلمانان آزاده اردن می‌خواهیم که او را تنبیهش کنند.
جعفرخانی
*در اخبار آمده بود عربستان به ارزش 10میلیون دلار کمک غذایی به اوکراین ارسال می‌کند. ولی همین آل‌سعود که برای چندمین بار به اوکراین کمک می‌کند از کمک به غزه به‌خاطر اینکه آمریکا ناراحت نشود؛ ابا دارد و خودش را در جنگ غزه کنار کشیده است.
منافی
* دونالد ترامپ رئیس‌جمهور دور قبل آمریکا در حالی خود را مجددا نامزد انتخابات ریاست جمهوری کرده که شمار زیادی از اعضای کابینه او عنوان کرده‌اند که در انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 به وی رأی نخواهند داد. مارک اسپر وزیر دفاع دولت دونالد ترامپ هم مصاحبه کرده و گفته است ترامپ تهدیدی برای دموکراسی است و باید مراقب او باشیم.
حجازی
*اگر از بنده سؤال بکنند فلسطین کی آزاد می‌شود؟می‌گویم فلسطین آزاد است‌، ملتی که مقاومت می‌کند آزاد است. اسیر آنانند که بی‌تفاوتند. آن‌ ملتی که اهل مبارزه و جهاد نیست‌، اسیر است‌، فلسطین اگر آزاد نبود شیاطین جهان با آن نمی‌جنگیدند. اگر ۴۵ سال است که دشمنان با ایران می‌جنگند به خاطر این است که ما مردم ایران ملتی آزاد هستیم.
مغیثی
* برخی فروشگاه‌های ارائه‌کننده کالا برگ به مردم در کنار اجناس کالابرگ، اجناس بنجل خود را به خریداران قالب می‌کنند که شاید تا دو سال آینده این اجناسشان به فروش نمی‌رفت! شایسته است دولت محترم تدبیری برای واحدهای عرضه‌کننده اجناس کالا برگی به شهروندان داشته باشند تا خریداران با ناراحتی از فروشگاه‌ها خارج نشوند.
سرمدیان از منطقه 17 تهران
* از مسئولان درخواست می‌شود مشکل آب شرب و گاز روستای قلعه محمدعلی‌خان در 50کیلومتری تهران از توابع فشافویه را حل کنند.
ایرانلو