kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۳۶۹۳
تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۹
 
 
* جمهوری اسلامی ایران امروز در بسیاری از عرصه‌ها، نظیر  علم و تکنولوژی، نظامی، حضور مقتدرانه در عرصه بین‌المللی، ساخت موشک‌های ‌هایپرسونیک، ساخت دریچه قلب، درمان تالاسمی با شیوه پیوند مغز استخوان، تولید دکل‌های انتقال برق، تولید توربین‌های پیشرفته، فناوری لیزر، تولید نانو دارو، صنعت سد‌سازی، برخورداری از چرخه کامل فناوری فضایی، تولید پهپاد رادارگریز، و ده‌ها عرصه دیگر، پیشرفت‌های فراوان و خیره‌کننده‌ای داشته که جهانیان را مبهوت نموده است. ولی برخی غربگرایان کدخداپرست هنوز به اینکه ما می‌توانیم باور ندارند. ‌
بیگی
* هرچه بيشتر از عمر انقلاب مي‌گذرد، بيشتر بر ناداني و حماقت دشمنانش پي مي‌بريم. مهم‌ترين عامل شكست براندازان سخيف‌، نشناختن مردم و نظام اسلامي است. شكل‌گيري نظام اسلامي مبتني بر خواست مردم ايران بوده و طبيعي است كه مردم با چند کم‌كاری و نارسایی هرگز و با هیچ قیمتی از  نظام خود دست بر نمی‌دارند.
قنبری
*همسر فرهیخته رئیس جمهور در مصاحبه با نیوزویک با اشاره به احساس تنهایی زن در جوامع غربی‌، به بیان این واقعیت پرداخت که در ایران به سبب حمایت اعضای خانواده از زن‌، تمایلات خشن فمینیستی در بین بانوان ایرانی وجود ندارد‌. این سخن به مذاق برخی که همواره به دنبال  چهره دروغینی از وضعیت زن در ایران هستند خوش نیامد.از جمله این افراد بازیگری بود که با سوابقی از هواداری گروهک‌های مارکسیست تا ریزه‌خواری از سفره نجس ضیافت‌های سفارت انگیس پلید شناخته می‌شود. طبعا او در مقام پاسخ به یک استاد شناخته شده دانشگاه‌، زبانی جز زبان اهانت بلد نبود.
متبحری
*دقیقا یک سال از اجرای طراحی ضدایرانی اتاق‌های فکر غربی با پشتیبانی همه‌جانبه مالی، رسانه‌ای و تسلیحاتی دستگاه‌های امنیتی برخی کشورهای غربی و منطقه‌ای با پادویی تعدادی عناصر وطن فروش می‌گذرد. اماآنچه به برکت بصیرت و مجاهدت ایرانیان رقم خورد، ایران متحد و دشمن متشتت می‌باشد. 
اخوان
* خداوند بر درجات سردار دلها حاج قاسم سلیمانی بیفزاید که می‌گفت، حزب و جناح فرع است و اصل، ولی فقیه است. اصل، جمهوری اسلامی است. ولی متأسفانه برخی از احزاب چنان رفتاری دارند که گویا اصل، حزب و جناح‌شان است و جمهوری اسلامی فرع است. عملکرد این احزاب در فتنه‌ها به خوبی گویای چنین واقعیتی است. 
جان‌نثاری
* دشمنان ملت ایران ۴۵ سال است می‌خواهند جمهوری اسلامی نباشد. بارها وعده براندازی یا‌ حمله نظامی، حداکثر ظرف ۳ تا ۶ ماه را پیش کشیدند و هر بار سرشکسته‌تر شدند. به لطف خداوند و رهبری بی‌نظیر امامین انقلاب اسلامی و استقامت ملت، برآیند ۴۵ سال طراحی و توطئه، چیزی جز ریشه‌دار شدن جمهوری اسلامی ایران و گسترش شاخ و برگ آن در منطقه نبوده است.
شیخ‌حسنی
*گروه‌ها و جریانات اپوزیسیون در بسیاری کشورها از شخصیت‌های برجسته، کارشناس، دانشمند، هنرمند، مقاوم، صاحب فکر و ‌اندیشه و... تشکیل شده است. حالا به اپوزیسیون کشور خودمان نگاه کنید. چه می‌بینید؟! یک مشت آدم‌نمای بی‌سواد، بی‌شخصیت، علاف، نان به نرخ روزخور، نوکرصفت ،کاسه‌لیس بیگانه، وطن‌فروش، و...!
طاهری
* زمان معلوم کرد برای مدعیان «زن زندگی، آزادی» زن ارزشی ندارد، آنها دنبال استفاده ابزاری و جنسی از زنان هستند. گروهک‌های مدعی اصلاح‌طلبی نیز به جان هم افتادند و اپوزیسیون خارج‌نشین نیز مانند حیوانات درحال دریدن یکدیگرند.
 ندیری
* اخراج نمایندگان (بخوانید جاسوسان) آژانس در دولت سیزدهم نشانه ضعف دستگاه دیپلماسی دولت زبان بلد قبل است.
سوری
* وزیر امور خارجه دولت قبل که برخی طرفداران دیپلماسی التماسی  از او به عنوان مجتهد دیپلماسی نام می‌برند ، چندسال قبل اظهار داشت اگر منتقدین برجام دو صفحه برجام بتوانند بنویسند به آنها تعظیم می‌کنم. به ایشان بگویید فکر کنم خیلی وقت است که موقع تعظیم فرا رسیده است!
عسگری
*در سال مهار تورم، مسئولان بدانند که مسئله اصلی کشور اقتصاد است، و مراقب باشند دشمن با حاشیه‌‌سازی‌ها و طرح مسائل فرعی به دنبال بر زمین ماندن فرمان رهبری هستند. نباید در تله شوم بدخواهان ملت گرفتار شویم. 
فخاری 
*آزاد‌سازی منابع ارزی کشور و بازگرداندن اموال بیت‌المال که حق مسلم مردم بوده، از اقدامات بسیار مثبت دولت سیزدهم است که قطعا در رفاه و آرامش زندگی مردم و همچنین آرامش بازار اثر مثبت خود را خواهد گذاشت. یکی از اقدامات بسیار خوب و ستودنی دولت سیزدهم در حوزه دیپلماسی خارجی به ویژه در حوزه دیپلماسی اقتصادی است که از آن تقدیر می‌کنیم.
ضیایی 
*آقای قاضی‌زاده‌ هاشمی یکی از وزیران ثروتمند دولت آقای روحانی چرا در سفرهای تفریحی خود به جای کانادا شهرهای کشورمان ایران را انتخاب نمی‌کند که برای ایشان حواشی به وجود نیاید؟
رحماندوست
*جای خوشحالی دارد که می‌شنویم قیمت روغن خوراکـی ۱۰ تا ۲۵ درصد کاهش یافته است. امیدواریم این ارزانی به تدریج به سایر اقلام و اجناس نیز سرایت پیدا کند و شاهد گشایش نسبی در زندگی شهروندان باشیم.
بداقی
* بارها از حمله اراذل و اوباش به مردم و ماموران امنیت و آسایش مردم در خیابان‌ها خبر داده می‌شود. درحال حاضـر نگرانی مهم شهروندان از این سـارقان و اراذل و اوباش است که امنیت جامعه را به خطر ‌انداخته‌اند. اولویت باید برخورد با مخلین امنیت جامعه باشد.
فلاحی
*نمی‌خواهم بگویم وضع مردم خوب و عالی است ولی نه در بالای شهر بلکه در همین میدان خراسان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروندانی را می‌بینم که چرخ‌های فروشگاه را پر از جنس و کالا کرده و جلوی هر صندوق باید نزدیک به 20 دقیقه معطل بشویم. 
فلاح
نام:
ایمیل:
* نظر: